Telefon: 0533 205 81 47

Nakliye Şanlıurfa İzmir

Nakliye Şanlıurfa İzmir hizmeti için, özel bölümlendirilmiş araçlarımız, uzun yol için eğitilmiş tecrübeli personelimiz çalışmaktadır.

Ulaştırma Bakanlığından şehirlerarası taşımacılık için yetki belgemiz alınmıştır. İşletmemiz vergi mükellefidir. Ödemeleriniz faturalandırılmaktadır.

Söz ile gerçekleşen anlatma yazılı sözleşmeye dönüştürülerek imza altına alınmaktadır. Eşyanız, daha paket yapılmadan, nakliye sigortası ile sigortalanmaktadır.

Nakliye Şanlıurfa İzmir hizmeti ful güvence ile yapılmaktadır.

Şanlıurfa İzmir Nakliyat

Şanlıurfa İzmir nakliyat E-90 ve D300 karayolları üzerinden 1253 kilometrelik mesafede yaklaşık 15-16 saatlik zaman diliminde yapılmaktadır.

Çok uzun bir yol olduğundan, aracın bakımı, modeli, eşya paketlemesi, ambalajı, nakliye aracına yerleştirilmesine kadar her şey çok önem arz etmektedir.

İyi ambalajı yapılmayan, iyi yerleştirilmeyen veya araçta sabitlenmeyen bir eşya bu uzun yolda zarar görebilmektedir. Tüm detaylar, profesyonel olarak düşünülerek taşıma işlemi yapılmalıdır.Nakliye Şanlıurfa İzmir

Biz, sadece fiziki önlemler ile yetinmiyoruz. Yolda olabilecek, hesaplanamayan durumlara, kaza ve benzeri durumlara karşı da eşyaları taşıma sigortası ile ayrıca güvenliğe alıyoruz.

Şanlıurfa İzmir Nakliyat Fiyatı

Şanlıurfa İzmir nakliyat fiyatı iki ayrı temel nakliye şekline göre değişmektedir. Eğer ki, parça veya parsiyel olarak taşınacaksa farklı olmaktadır. Sadece sizin eşyanız taşınacak ise farklı olmaktadır.

Taşıtacağınız eşyanın özellikleri, çokluğu, indirilecek veya çıkarılacak kat yüksekliği de Şanlıurfa İzmir taşıma fiyatına etki etmektedir.

Net olarak fiyat öğrenebilmek için firmamızın net olarak eşya ve taşıma yöntemi konusunda bilgilendirilmesi gerekmektedir.

Bize ulaşıp, eşyanız, kat yüksekliğiniz ve nasıl taşınmak istediğinize dair somut, detaylı bilgi verirseniz, biz planlarız, hizmetimizi netleştiririz, ücret olarak teklifimizi size iletebiliriz.

Şanlıurfa İzmir Taşımacılık

Şanlıurfa İzmir taşımacılık da dikkatinize sunmak istediğimiz bilgilendirme şudur. Komisyoncu veya korsan şirketler var. Kendileri nakliyatçı değil.

Sizi nakliyatçı imiş gibi dolandırarak sizden para kazanmaya çalışıyorlar. Özellikle de Şanlıurfa İzmir ucuz nakliye fiyatı vererek kandırmaya ve dolandırmaya çabalıyorlar. Bunlara karşı bilinçli olmanızda sizin yararınız olacaktır.

Şanlıurfa İzmir nakliyat hizmeti verecek firmaya, ödemeniz için fatura kestiriniz. Islak imzalı sözleşme yapınız. Eşyanızı sigortalattırınız. Aynı firmanın personelinin çalıştığından, aynı firmanın aracı ile nakliye yapıldığından kesinlikle emin olumuz.

Nakliye Şanlıurfa İzmir için daha fazla bilgi için bizim ile irtibata geçiniz. İsterseniz de nakliyat hizmetimize dair bilgilerimize evden eve İzmir sayfamızdan erişim sağlayabilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz ve telefonlarımız İzmir nakliyat telefon linkimizdedir.


 

Nakliye Şanlıurfa İzmir