Telefon: 0533 205 81 47

İstanbul Nakliyat

İstanbul nakliyat, sektörü alabildiğine büyük bir sektördür. Zira 15 milyonluk bir şehirdir İstanbul. İstanbulda her gün binlerce insan bir yerden bir yere taşınır. istanbul taşımacılık bu nedenle daima faal, yoğun ve dinamiktir.

İstanbul' dışardan göçlerde düşüldüğünde, yüzlerce insanın, ailenin veya öğrencinin, işçinin, memurun, askerin bu şehre taşındığını yada bu şehirden taşındığını biliyoruz.

İstanbul bir anlamda göç kentidir. Demografidir daima hareketlidir. Taşınma şehridir bu şehir.

İstanbul nakliyat sektörü bu nedenle alabildiğine dikkat gerektiren bir sektördür. Yasal denetimler yetersiz kaldığından şehrin taşınma sorunu tam olrak yasal güvence ile sağlanamamkta, korsan firmalr alabildiğine yaygın çalışmaktadır.

Bu şehrin taşınma mağdurları İzmir, Ankara yada başka şehirlere göre kat kat fazla durumdadır.

İstanbul nakliyat, taşınmanın bir mağduriyetle sonuçlanmamsı için öncelikle İstanbul taşımacılık sektörünün olmazsa olmazları konsunda bilgilendirmeyi görev edinir.

Bilinçli yurttaş herşeyin güvencesidir. Yurttaş öncelikle en güvenli taşınmayı İstanbul'da nasıl hangi firma ile gerçekleştireceğini bilmelidir ve seçimini ona göre İstanbul nakliyat firmalrından yapmalıdır.

İstanbul Nakliyat Firmaları

Firmanın vergi levhası mutlaka olmalıdır. Zira vergi kaydı olmayan onlarca firma mevcuttur.

Firmanın İstanbul nakliyat sektöründe taşıma yapabilmesi için gerekli yetki belgelri mutlaka olmalıdır. Zira taşıma belgesi olmayan firmalar korsandır.İstanbul Nakliyat

Firmanın sigorta sistemi ve sözleşme belegsi mutlaka olamdır. Zira sigortasız taşıamcılık İstanbul nakliyat sektörü için büyük risktir.

Firmanın elemanlarının mutlaka sigortası olmaldır. Zira amatör gündelikçi elemanlarla çalışmak hem risklidir hemde, güvenliksizdir.

Firmanın araçları kendi üzerine kayıtlı oladır zira kiralık araç fiyatınızı katlar.

Firmanın tescilli logosu, araçlarında, faturalarında, sözleşmelrinde mutlaka olmalıdr. Personel kıyafetlerinde firma logosu taşınmalıdır.

 İstanbul Nakliyat Fiyatları

İstanbul nakliyat sektöründe hertürlü fiyat veren firma ile karşılaşmanız mümkündür. Çok ucuz fiyat verende, çok fahiş fiyat verende, olması gereken fiyatı verende mutlaka karşınıza çıkacaktır.

Çünkü istanbul taşımacılık sektöründe onlarca korsan firma, dolandırıcı firma mevcuttur ve bu nednele de istedikleri fyatı verebilmekte, istedikleri gibi de fiyatlarla oynayabilmektedirler.

İstanbul taşımacılık sektöründe, istanbul nakliyat firmalarının doğru fiyatı verdiğini anlamaın doğru yolu öncelikle firamdan emin olmaktır.

Firma yasalsa, istanbuıl nakliyat fimrası gerekli yetki belgelerine sahipse, kendi sigortalı elemanları ile çalışıyorsa, sözleşmeli ve sigortalı eleman çalıştırıyorsa, ekspertiz yaprak fiyat oluşturuyorsa, doğruya en yakın fiyatı sunan firma bu firmadır diyebilirz istanbul nakliyat için.

Bilinçli yurttaş fiayttan önce firmayı inceleyen yuttaştır. Firmanın resmiyetine, güvenirliliğine bakar, bundan emin olduktan sonra fiyatından emin olur.

Resmi doğru çalışan firmada öncelikle üstüne düşen yasal zorunlulukları yerine getiren firmadır.

Vatandaşa istanbul nakliyat için fiyat teklifi sunmadan önce ekspertiz yapar. Ne kadar eşyanın nerden nereye nasıl taşıyacağını ekspertiz ile belirler sonr afiyat teklifini sunar, anlaşırsa sözleşme yapar, sonra nakliyat işini yönelir.

İstanbul Nakliyat Asansörlü Taşıma

Apartman haytından sonra İstanbul nakliyatta asansörsüz taşıma artık nerdeyse imkansız oldu.

İstanbul taşımacılık sektöründe asansrsüz çalışan İstanbul nakliyat firmalrı, işlerini amatörce yapmak durmund akalmakta vatandaşalrı da mağdur etmektedirler.İstanbul Nakliyat

İstanbul nakliye hem hidrolik hem mekanik asansörlü sistemi ve araçları ile, ihtiyaca göre mekanik asansörlü sistem ihtiyaca göre hidrolik asansörlü sistem kullarak taşınma işlemini yapmaktadır.

İstanbul nakliyatta asansrlü taşınmanın avajtajalrı elbette çok fazladır. Öncelile güvenlidir. Hızlıdır asansörlü nakliyat. Çevreye rahatsizlık vermez. Eşyalrınızn yıpranmasını da önler.

İstanbul Nakliaytta Komisyoncu Firmalar

İstanbul taşınma sektöründe vergi açıp nakliaytçıyım diye piyasaya çıkmak zor değildir. Ne gerekli ekibi, ekipmanı, nede gerekli yetki belgeleri mevcuttur bu firmalrın.

Teknolojiyi, sanal alamei, reklamaı ve pazarlamayı da kullanarak, vatandaşalrın nakliyat işini alıp başka firmalra yaptıran firmalrdır komisyoncu firmalar.

Yurttaş, anlaştığı firma farklı, taşımayı yapan firma farklı olunca, bu durmu fark etmekte fakat artık geç olamktadır. Komisyoncu firlara gereksiz artı ücret ödemektedir.

İstanbul taşıma sektöründe komisyoncu firlara gereksiz ödeme yapmamak için kendi aracına, personeline sahip firmalrı tercih etmek sizn elinizdedir.

İstanbul Nakliyatta Korsan firmalar

Komisyonculardan daha beter olan korsan firmalardır. yasal olarak olmayan bu firmalr elbette haksız rekabetin tüm dezavantajalrını kullarak tutturabildikleri fiyatlara taşıma yapamakta birazda fiyat kırarak vatandaşı yanıltmaktadırlar.

Korsan firmalar devleti, vatandaşı ve yasal firmalrı dolandıran, onalrın emeğini kemiren firmalardır. Bu nedenle yurtta istanbul nakliyatta korsan firmalra mutlaka dikkat etmelidirler.

İstanbul taşımacılık, tam yetki belgelrine sahip, sigortalı elamanla çalışan, teknik donanımı yuksek, son teknoloji araç ve asansör sitemi ile çalışan, ücretsiz ekspertiz yapan, sözleşmeli nakliyat yapan, sigortalı taşıamcılık hizmeti sunan uzman, deneyimli, fiyatlarında kampanyalr uygulayan sektörün size entegre firmasıdır.

İstanbul İzmir nakliyat hizmeti, İstanbul Ankara nakliyat hizmeti, İstanbul Antalya nakliyat hizmeti sunmakla birlikte, İstanbul'dan ülkemizn tüm illerine tüm illerimizden İstanbul ve İzmir'e evden eve nakliyat İzmir himeti vermekteyiz.


 

İstanbul Nakliyat