Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Kiralık Asansör

İzmir Kiralık Asansör;
İzmir asansör kiralama ihtiyacı artık çok arttı. Firmamız kiralık asansör veriyor.

Kiralık Asansör Hizmeti

Asansör tekniği İzmir kent nakliyatında hayli yaygınlaştı. Bunun nedeni asansörün nakliyatı kolaylaştıran bir teknoloji olması.

Kolaylaştırmadan kasıt sadece eşyaları personelin elin de veya sırtında taşımasından kurtarılması değil.  Bu da var elbette.

İzmir Kiralık AsansörÖncelikle nakliyat personeli teknoloji ile daha profesyonelleşti.

Taşıma yapan eşya sahibin eşyaları, binanın, kapılarına, merdiven boşluğunda duvarlara çarparak hasar almasının önüne geçildi.

Taşınma yapılan site veya çok katlı apartmanda komşuların rahatsız olmasın engellendi.

Yine en önemlisi taşıma yapan firma ve eşyası taşınan yurttaşın çok büyük bir zaman kazancı oluştu.

Zira asansör teknoloji çık hızlı olduğundan nakliyat olayın da ki zamanı da çok çok kısalttı. Bu nedenler de dolayı asansör nakliyatta tercih edilir hatta çok katlı apartmanlarda, yüksek katlardan yapılan taşıma için vaz geçilmez oldu.

İzmir Kiralık Asansör Firması

İzmir kiralık asansör olayı yukarda bahsedilen ihtiyaçtan doğdu. Çünkü asansör maliyeti çok İzmir Kiralık Asansöryüksek bir teknik olmaktadır.

Tüm nakliyat firmalarının kendilerine asansör edinmesi de bu neden ile zor. Ruhsatlı, yasal fakat asansörü olmayan firmalar, yüksek katlara taşıma yaparken eşya indirirken veya eşya çıkartırken kiralık asansöre ihtiyaç duyarlar.

Firmamız bünyesinde nakliyat asansörleri olduğundan İzmir kiralık asansör dendiğin de bu ihtiyaca cevap verebilecek kapasiteye sahiptir.

Çeşitli nakliyat firmaları kiralık asansöre ihtiyaç duyduklarında firmamı zile iletişime geçtiklerin de ihtiyaç duydukları asansör kiraya verilir.

İzmir Kiralık Asansör Fiyatı

İzmir kiralık asansör fiyatı olmaktadır sorulan ilk soru. Bu soruya verilecek fiks etiket fiyatı sunmak pek mümkün değildir.

Zira asansörün nerede ne kadar kullanılacağı bilinmeden tek başına 1600 TL, 1700 TL gibi rast gele fiyatlar sunmak haksızlık olacaktır.

İhtiyaç duyulan yer ve zaman bize iletildiğinde, ne kadar zaman kullanılacağı bildirildiğin de biz buna göre kendilerine fiyat sunabiliriz. Bu bilgiler netleştikten sonra fiyat sunmak da sıkıntı olmayacaktır.

İzmir Kiralık Asansör Kalitesi

İzmir kiralık asansörlerimizi kalitelidir. Modeli ve kalitesi zaten göz önündedir. Bakımları da sürekli yapılmaktadır.

Kiralık asansörlerimizin işlevselliği ve iş yapma becerisi de bu özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Tam yükleme anında bozulan asansörlerin hali de ortadadır ve sıkça yaşanan bir durumdur.

Kiralık asansör İzmir olayında diğer dikkat edilmesi gereken en önemli özellik güvenliktir. Güvenlik öncelik ile asansörün düzenli bakımı ve düzenli çalışma performansı ile sağlanır. Bunun kadar önemli diğer husus da operatördür.

Kiralık asansör operatörümüz deneyimli, profesyonel ve işin de ehildir. Asla günü birlik eleman değildir. Sigortalı, bünyemiz de daimi çalışan, eğitimli personelimizdir. İsterseniz İzmir asansörlü nakliyat sayfamıza da bakabilirsiniz.

Arzu ederseniz İzmir evden eve nakliyat sayfamızdan hizmetlerimize dair bilgi edinebilirsiniz.