Telefon: 0533 205 81 47

Otel Taşıma

Otel Taşıma

İzmir ve çevre illerde eğer otelinizi tümden bir başka adrese taşımak istiyorsanız, biz, özel deneyimli kadromuz ile otel taşıma hizmeti veriyoruz.

Otel taşıma nedir? Bir otel nasıl taşınır? Otel taşınır iken özel olarak dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Ev eşyası ya da ofis nakliyatından farklı olarak otel taşıma nitelikli personel elbette teknik donanım gerektiren bir hizmettir.

Bünyemizde mobilya de-montajını ve montesini yapan usta personelimiz ile otel mobilyanızın montajını ve de-montajını biz yapıyoruz.

Sadece mobilya olayı değil. Elbette otelde bulunan tüm beyaz eşyaların sökümü ve yeni adreste çalıştırılması hizmetini de bu alanda uzman ekibiz ile yapıyoruz.

Oteli Nasıl Taşıyoruz?

Bizim ile iletişime geçtiğinizde ücretsiz ekspertiz yapıyoruz. Ücretsiz ekspertizdeki amacımız hangi oteli nereden nereye nasıl taşıyacağız?

Biz öncelikle yapacağımız hizmetin tam olarak ne olduğunu öğrenmek ve bu hizmeti nasıl yapacağımızı planlamak için ücretsiz ekspertiz yapıyoruz.

Eğer otel taşıma hizmeti için biri ücretsiz ekspertiz yapmadan önce size otel taşıma fiyatı teklifi sunuyorsa, bir durup, düşünün.

Oteli, oteldeki eşyaları, otelin konumunu görmeden yeni otelin konumunu incelmeden nasıl hizmet vereceğini bilmeden nasıl size taşıma fiyatı teklifi verebilir?

Ekspertizi yaptık, size tek, tek hangi eşyanızın hangi yöntem ve malzeme ile ambalaj yapılacağını, kaç kişi ve hangi araçlar ile çalışacağımızı planladıktan sonra size teklifimizi sunuyoruz.

Siz de bizim sunduğumuz plan üzerinden fikir alış verişi yapmak isterseniz birlikte değerlendirerek otel taşıma planımıza son halini veriyoruz.

İzmir Otel Taşıma Fiyatı

İşin bu aşamasında İzmir otel taşıma fiyatı konusunda biz hizmetimizin bedelini size sunuyoruz. Elbette sizin talepleriniz ile otel taşıma fiyatını netleştiriyoruz.

Biz önce fiyat teklifini değil önce hizmet teklifini yani hizmeti nasıl yapacağımızı sizin bilgi ve değerlendirmenize sunuyoruz.

Ucuz otel taşıma fiyatı verenler olacaktır. Biz hizmetin, kullanılan malzemenin, araçların, yakıtın elbette zamanın bedeli olarak otel taşıma fiyatı oluşturuyoruz.

Nihayetinde anlaştığımızda otel taşıma sözleşmemizi imzalıyoruz. Otel taşıma sigortası ile otelinizdeki eşyalarınızı sigorta yaparak artı güvenlik sağlıyoruz.

Siz otel taşıma tamamlandı, başarılı dediğinizde hizmeti tamamlıyor, faturanızı oluşturarak yeni İzmir evden eve nakliyat hizmeti içim hazırlığa başlıyoruz.


 

Otel Taşıma