Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir'de yaşayan yurttaşlar özellikle yüksek katlarda oturan veya yüksek kata taşınmak isteyen vatandaşlar için artık; İzmir asansörlü nakliyatta düşünme dönemi bitti.

Biz asansörlü aracımız ile izmir asansörlü nakliyat sonunu kökten çözdük.

Aracımız teknolojik donanımı ile 20. kata kadar uzanabiliyor. 300kg. lık yükü rahatlıkla taşıyor.

İzmir Asansörlü Nakliyatın Faydaları

Asansörlü nakliyat İzmir de asansör bekleme derdi olmayacak. Asansör beklerken birden izmir asansörlü nakliyatbire fiyatlarınız değişmeyecek.Kiralık asansörü beklemek ile geçen zaman israfı önlenecek.

Kiralık asansörden kaynaklı ortaya çıkan eksra artı ücret cebinizde kalacak. taşınmanız daha ekonomik ve daha kısa zamanda üstelik daha güvenli gerçekleşecek.

İzmir'de yaşayan şehir içinde veya şehirler arası taşınmak isteyenler: sizin için ve eşyalarınız için güvenlik önemli ise, zaman önemli ise; profosyonellik öneli ise; taşınmanın ekonomik olması önemli ise İzmir asansörlü  nakliyatın profosyonel ekibi ile tanışmalı ve asansörünü mutlaka görmelisiniz.

Eşyalarınız doğru paketlendikten sonra asansörlü taşıma sisteminde eşyalarınızn zarar görmesi minimilize edilmektedir.

İsterseniz 20 katta oturuyor olun veya 20. kata taşınıyor olun hiç kaygılanmanıza gerek yok. Asansör saniyelr içerisnde eşyalarınızı nakliye aracına indirmeyi veya naklie aracından evinize çıkarmayı başarmaktadır.

Eşyalarınızn paketlenmesi için ise eşyalarınıza özgü ve özel paketleme sistemi kullanılmaktadır.

Tekstil ayrı, beyaz eşya ayrı kendine özel, mpbilya ayrı kendine özel, krılabilecek eşyalar ayrı kendize özel paketleme sistemleri ile paketlendikten sonra itina ile asansöre yüklenmektedir. Sonrası asansörün görevi en güvenilir en hızlı şekilde taşımak...

İzmir Asansörlü Nakliyatta Dikkat Edilecek Uyarılar:

izmir asansörlü nakliyatSiteleri gezindiğinizde veya telefon ile irtibata geçtiğiniz de yada görüştüğünüz de hiç firma asansörü olmadığını ifade etmez. Peki asansörü olmayan firma sizin asansör ihtiyacınızı nasıl çözüyor?

Kiralık asansör yöntemi ile asansör kiralıyor. Siz belki bunun farkında bile olmuyorsunuz.

Kiralık asansörün sizin için riski ne?

Öncelikle cebinizden artı ücret çıkıyor. Bu en baştan zararlı bir iştir.

Sonrasında ise kiralık asansör muhtemelen zamanında gelmiyor. Çünkü başka yerde başkasının işini yapıyor. Henüz işi bitmemiş oluyor. Siz gergin bir şekilde bekliyorsunuz.

Bu bekleme halinin ne kadar süreceğini bilmiyorsunuz. "Yolda, geldi geliyor" cevabını bazen saatlerce bazen de ertesi güne sarkacak halde duymaktan gına getiriyorsunuz.

izmir asansörlü nakliyatSiz anlaştığınız için vazgeçemiyorsunuz. Eşyalarınız paketlendiği için evinizi kullanamıyorsunuz. Birde coğrafik veya mevsim şartları olumsuz ise, perişan bir halde kalıyorsunuz. Çaresizlik anları...

Toplumun "Paramla rezil oldum" deyişine tamda denk düşen durumlar...

Asansör eski ise bakımsız ise ortaya çıkabilecek güvenlik sorununu kestirmek imkansız. Değil eşya güvenliği can güvenliği dahi tehlikeli olabilmekte. Nitekim Manisa'da 6. kattan çakılan asansör kazasında 2 genç insan hayatını kaybetti.

İzmir asansörlü taşımacılıkın riskleri sanıldığından da büyük.

Güvenli Asansörlü Nakliyat İzmir'de Nasıl Olur?

Öncelikle asansörün firmaya ait olduğundan emin olmalısınız. Asansör üzerinde firma logosu mutlaka olmalı. Firmanızdan asansörün kendilerine ait olup olmadığını mutlaka ikna olacağınız tarzda teyit ediniz.

Asansör güvenliğinden, bakımından, oparatüründen emin olmalısınız.

İzmir evden eve firmamız asansörlü taşımacılık İzmir'de 20. kata uzanan 300 kg. yük taşıyabilen, profosyonel oparatürü olan asansörümüzü evden eve nakliyat İzmir hizmetinize sundu.


 

İzmir Asansörlü Nakliyat