Telefon: 0533 205 81 47

Blog

Firmamız şehir içi veya şehirler arası yaptığı taşımacılık hizmetinde yaşadığı deneyimlerini çözüm ve bilgilendirme amacı ile blog sayfasında sizler ile paylaşmayı esas almaktadır.

Evden Eve İzmir Blog

İnternet dünyası ile blog olayı bir tür bilgilendirme amacı ile gündelik hayatımıza girmiş ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Pazarlamadan hizmet sektörüne, seyahatlerden tatil rehberlerine kadar insanlar ve firmalar blogları aracılığı ile ziyaretçilerini bilgilendirmeyi yapmaktadırlar.

Evden eve İzmir blog sayfamızda bizde öncelikli görev olarak bilgilendirmeyi esas alıyoruz. Örneğin Bornova’dan Karşıyaka’ya yaptığımız taşıma da yaşadığımız yeni deneyimler olduğunda bunu sizin ile paylaşacağız.

Aslında her taşıma bir çok anlamda yeni deneyimleri beraberinde getiriyor. Örneğin her evin kendine has eşyası oluyor. O eşyayı paketlemek, hasar vermeden taşımak ayrı bir deneyim oluyor. Blog takipçisi olan yurttaş bu tür özel durumlarda firmamızın ürettiği özel çözümlerden haberdar olacaktır.

Nakliye sektöründe hizmet dışarıdan görüldüğü gibi değildir aslında. Mesala kimi sokaklar vardır ki nakliye kamyonu o sokağa sokmak, başlı başına özel çaba istemektedir. Malum şehrimizin bir çok ilçe ve semtinde sokaklar gerçekten dardır ve nakliye araçlarını o sokaklarda hareket etmek ustalık ister. İşte böylesi deneyimlerimizi sizin de bilginize sunacağız.

Blog Bilgilendirme İçindir

Elbette burada mesleki değeri olmayan, sektöre ve hizmete katkısı olmayan, sizi yeni bilgi vermeyen anıları paylaşmayacağız.

Amacımız bolug sayfamızı daha güncel pratik ve yaşanmışlık üzerinden bilgilendirmek için değerlendireceğiz.

İş yoğunluğu vesilesi ile paylaşımlarımız düzenli olmasa da özellikle yeni karşılaştığımız ve bilgi değeri içeren olayları, sorunları, çözüm yöntemlerini olabilecek en sade ve anlaşılır dil ile yazacağız.

Yazmak isteyen olursa her hangi yurttaş veya meslekten firma ya da nakliyat tecrübesini paylaşmak isteyen insanlara blog sayfamızı açacağız, değerli paylaşımlarını yayınlayacağız.

Blog sayfamızı bir anlamda sektör ve evden eve İzmir nakliyat hizmeti için birlikte ortak bilinç ve paylaşım platformu haline getirmeyi istiyoruz.