Telefon: 0533 205 81 47

Asansörlü Taşınma

Asansörlü taşınma neden vardır? İnsan asansörü neden bulmuştur, icat etmiştir? Asansör hani durumlarda gereklidir? Asansör olmaz ise ne olur? Asansör kullanılır ise nasıl bir faydası olur? Mekanik biliminin icadı olan asansör devrimsel niteliktedir.

Asansörlü Taşınmanın Faydaları

Güvenli kullanıldığında büyük iş başaracak kapasitesi olan bir araçtır. Ekspertiz yapan firma, yüksek katlar için asansör kullanma ihtiyacı hem çevre güvenliği, hem eşya güvenliği hem de zamandan kazanmak için kullanır. Asansörlü taşıma olayında, zaman kazancı, güvenlik esas amaçtır. Çevreye zarar vermemek de bu amaca dahildir. Asansör pahalı olduğundan kimi firmalarda bulunmaz. Kiralama fiyatı artırır. Bu neden ile sırtta taşımayı tercih ederler. Sırtta taşınan televizyon, buz dolabı, çamaşır makinası, mobilya, bilgisayar ne hale geliyor bilinen bir şeydir. Firmanın kendi asansörü olduğunda bu sıkıntılara ve bu zarara gerek kalmaz. Bunu gözetmeniz sizin eşya güvenliğiniz için gereklidir ve önemlidir. Firmalara bırakırsanız onlar ucuz gündelikçi emeğini tercih ederek hem gündelikçi çalışanı hem sizin eşyalarınızı perişan eder. Perişan ederken de asla ne yaptığına nasıl zarar verdiğine bakmaz bile. O alacağı paraya bakar. Zaten aksi olsa asansörlü taşımayı tercih eder.

Firmamızın Asansörlü Taşıma Hizmeti

Asansörlü TaşınmaAsansörlü taşınma da bir ilki gerçekleştirdik.

Asansörlü taşınmanız için 51 metre yükseğe ulaşabilen aracımızı hizmetinize sunduk.

20. kata kadar ulaşabilen ve 300 kg. a kadar yük taşıyabilen asansörümüz ile, eşyalarınızı direk balkondan nakliye aracına getirerek, hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

  • Asansörsüz taşınırsanız eşyalarınızı merdiven boşluklarından veya sokaklardan toplarsınız.
  • Asansörsüz taşınırsanız darbe ve çarpmalarla parçalanan eşyalarınızı tanıyamazsınız.
  • Asansörsüz taşınırsanız taşınma sonrası "bu eşyalar kimin" diye sorarsınız?
  • Asansörü olmayan firmalar ile taşınırsanız, zaman kaybedersiniz.
  • Ekstra ücret ödersiniz.
  • Zamanında taşınma gerçekleştirmezsiniz.

Taşınma cinnete dönüşür.

Asansörlü taşınmada firmamız Türkiye'nin en yükseğe ulaşabilen İzmir evden eve nakliye aracı ile güvenceniz.


 

Asansörlü Taşınma