Telefon: 0533 205 81 47

Odadan Odaya

Odadan odaya taşınmak modern hayatın yoğunluğu içerisinde pek de kolay iş değil. Özellikle çalışan çiftler için oldukça sıkıntılı ve zor bir durum.

Odadan Odaya Taşıma Hizmetimiz

Biz bu işin çözümünü, odadan odaya taşımayı gerçekleştirmeyi esas aldık. Eşyaların hassasiyeti göz önüne alındığında, odadan odaya taşınmak özel çaba isteyen bir iştir. Olası kristaliniz, avizeniz, televizyonunuz, buz dolabınız, bilgisayarınız, perdeniz, mobilyanız zarar görmeden, yerlere, duvarlara hasar vermeden, kırık, çizik oluşturmadan odadan odaya taşımayı yapacak özel eğitimli personel ekibi oluşturduk.

Odadan Odaya TaşımaSiz, taşınmayı ne zaman yapmak istediğinizi bize iletiyorsunuz. Önce ekspertiz personelimiz gelerek, eşyalarınızı ve odalarınızı inceliyor. Rapor oluşturuyor. Size fiyat teklifi sunuyor. Nasıl taşınacağını da size rapor ediyor. Eğer siz kabul ederseniz, bu sözlü anlaşmayı odadan odaya taşıma sözleşmesine dönüştürüyoruz.

Sözleşmede nasıl taşınacağı, ne zaman taşınacağı detayları ile yazıyor. Size verilen tüm sözler imzalı metin ile yasal yükümlülük olarak üstleniliyor. Burada amaç sizin mağdur olmanızı önlemektir.

Odadan Odaya Taşımada Montaj

Odadan odaya taşımanın evi başka adrese taşımaktan elbette kimi temel farklılıkları var. Evdeki eşyaların de-monte gerektiren mobilyaların, olası beyaz eşyanın taşımasında hem nakliyat ustası hem de montaj ustası çalışması gerekiyor.

Odadan OdayaMobilyanızı de-monte ederek, istediğiniz odaya taşıdıktan sonra monte edecektir. Beyaz eşyanızı istediğiniz odaya taşıdıktan sonra çalıştıracaktır. Düzenlemeyi sizin istediğiniz tarz da yapacaktır.

Siz, hangi eşyanızın hangi odadan hangi odaya taşınması gerektiğini, nasıl yerleştirileceğinizi izah ettiğinizde istediğiniz gibi yerleştirilecektir. Oluşabilecek çöpler sonunda toplanarak geri dönüşüme yollanacaktır. Olurda istenmeyen durum olursa yasal odadan odaya taşınma sözleşmesinin firmamıza yüklediği sorumluluk ne ise o yerine getirilecektir.

Evinizdesiniz ve değişiklik yapacaksınız.

Nasıl taşınacağınızı artık düşünmeyin.

Eşyalarınıza zarar vermeden güvence ile odadan odaya taşımayı biz üstleniyoruz.

Türkiye’de bir ilke imza atarak, İzmir'de hayata geçiriyoruz.

Odadan odaya taşımak artık firmamızın güvencesinde ve profesyonelliğinde gerçekleşiyor.

Siz, odadan odaya nakliye hizmetimizi güvenle ve keyif ile izliyorsunuz.