Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Evden Eve Taşınma

İzmir evden eve taşınma nasıl yapılır? Siz firma aramaya başladığınızda hangi bilgiye sahip olmalısınız? Bilgi çağındayız. Bilgi çağı aynı zamanda bilginin dezarmasyon çağıdır. Ne demektir bu? Elinizin altında cep telefonunuz ya da bilgisayarınız var. İzmir evden eve taşınma nasıl olur diye aratıyorsunuz. Yüzlerce sitede yüzlerce bilgi sıralanıyor. Siz hangisinin doğru olduğun anasıl emin olabilirsiniz? İzmir evden eve taşınmada ilk aşama sizin doğru bilgilenmeniz aşamasıdır. Bilgi edinmek yasal bir haktır. Tüm firmalardan bu bilgiyi isteyebilirsiniz.

İzmir Evden Eve Taşınma Fiyatı

İzmir Evden Eve Taşınmaİzmir evden eve taşınma önce sizin firmaya ulaşmanız ile başlar. Sağlıklı çalışa firma size önce ekspertiz göndereceğini söyler. Sağlıksız çalışmayan firma ise önce size fiyat verir. İzmir evden eve taşınma fiyatı 500 TL, İzmir evden eve taşınma 400 TL gibi rakamlar ile sizi yanıltmaya çalışır. Ekspertiz gönderen firma sizin eşya, ev, iş yeri neyi nereden nereye taşıyacağınızı yerinde inceler.

Nasıl taşıyacağını anlatır. İzmir evden eve taşınma fiyat teklifini sunar. İzmir evden eve taşınma fiyatında anlaştı iseniz size, İzmir evden eve taşınma sözleşmesi sunar.

Bu sözleşme de firmanın taşıma yükümlülükleri yazar. İmzalarsanız resmi metin ile sorumluluklarını takip edebilirsiniz. Sözleşme sonrası doğru çalışan firma size, taşıma sigortası yapar.

Önce eşyalarınızı sigorta ile sağlıklı, güvenlikli hale getirir. Siz sigorta yaptırmadan taşınma sürecinin başlamasına kesinlikle müsaade etmeyiniz. Ederseniz, zaten sonrasını durduramazsınız.

Firma sözleşmede nasıl yazmışsa o saatte, paketlemeye başlar. Eşyalarınızı, sizin ayıracağınız, özel eşyalarınız hariç hepsini, özel ambalaj malzemesi ile paketler. Yüksek kat ise asansör kullanarak araca yerleştirir.

Eski evinizdeki taşınma atıklarınızı toplar. Yeni evinizde, mobilyanızı monte eder. Beyaz eşyanızı çalışır halde teslim eder. Taşınmadan oluşan atıkları geri dönüşüme göndermek için toplar. İş bitimi ödeme sonrası evden eve nakliyat İzmir faturanızı teslim eder.


 

İzmir Evden Eve Taşınma

 

 

İzmir Evden Eve Taşınma

 

 

İzmir Evden Eve Taşınma