Telefon: 0533 205 81 47

Ev Taşıma

Ev taşıma ciddi bir iştir. Eşyanızın sizin için bir önemi var ki taşıyorsunuz. Olmasa taşımak yerine çöpe gönderirsiniz.

Ev Taşıma Firması Dikkat

Eşyanızı ciddiye alan firma ile taşıtmazsanız hem taşıma ücretini ödersiniz hem de yeni evinizde eşyanızı çöpe atarsınız. Bunu ön görmek zor değildir.

Ev TaşımaSizin ev taşımada ciddiyet ölçünüz ne olmalı? Ev taşıma firmasında arayacağınız temel kriterler neler olmalıdır. Ev taşıma işini yasal yapan firmalar önceliğiniz olabilir. “Yasal olmayan ev taşıma firmaları da mı var?” diye sormuyorsunuz umarız.

Soruyorsanız yasa dışı firma sayısı yasal ev taşıma firma sayısından daha fazladır. Bunu duymak şaşırtıcı olabilir. Yasal ev taşıma gideri doğal olarak aysa dışı ev taşıma giderinden çok daha fazladır. Yasal ev taşıma firması size, ev ekspertizi önermelidir. Önermiyorsa da siz istemlisiniz.

Ev taşımada firma önce ev eşyanızı ve konumunuzu görmeli ona göre değerlendirme ve fiyat sunmalıdır. Ev taşıma sözleşmesi imzalamayan firmadan uzak durmanız gerektiğini mutlaka altını çizerek uyarmalıyız.

İmzalı ev taşıma sözleşmesi sizin hukuki güvencenizdir. Daha en baştan bu güvenceyi sağlamalısınız. Ev taşıma sözleşmesi güvencesinden vaz geçerseniz yasal haklarınızdan ve güvenliğinizden ve güvencenizden vaz geçmişsiniz demektir. Ev taşıma sigortası alınacak diğer bir önlemdir.

Ev Taşıma Sigortalı Olmalıdır

İzmir Ev TaşımaFirmalar genelde ev taşıma sigortası yapmak istemezler. Siz, ev taşıma sigortasında ısrar ederseniz, eşyalarınızı daha en baştan sigortalamış olursunuz.
Ev taşımada bugüne kadar kara kara düşünüyorsanız haklıydınız.

Eşyalarınız kırılacaktı.

Günlere yayılan taşınma eziyeti olacaktı.

Sürekli ek ücretler talep edilecekti.

Artık ev taşıma zamanı.

Ev taşımada eşya kırılmasına son veriyoruz.

Ekspertiz ve sözleşme ile anı anına anlaşılan zamanda taşınacaksınız.

Taşınmanızda tüm eşyalarınız tek tek eşyanıza özel paketlenecek.

Taşınma sigortası yapılacak.

Asansörle taşınacaksınız.

Taşınırken kara kara düşünmeyecek, kahvenizi yudumlayarak webden izleyebileceksiniz.

Sizde firmamızın yeniliklerine katılın.

Evden eve nakliyat umutlu ve mutlu taşının.