Telefon: 0533 205 81 47

Öğrenciye Ucuz Nakliyat

Öğrenciye ucuz nakliyat İzmir de artık mesleki ve etik görev haline geldi. Şehrimizde on binlerce öğrenci var. Öğrenciler bir çok nedenle çok sık olarak taşınmak zorunda kalıyor. Gelecek kuşağımız olan öğrencilerimize kendi işimizde destek olmak öğrenciye ucuz nakliyat hizmeti vermek firmamız açısından etik olarak vaz geçilmez görevdir.

İzmir de Ege Üniversitesi, 9 Eylül Üniversitesi, Ekonomi Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi, İzmir Üniversitesi gibi onlarca Devlet ve özel üniversite bulunmaktadır. Her geçen gün bu üniversitelerin sayısı da artmaktadır. Dolayısı ile zaten on binlere varan öğrenci sayısı da her geçen yıl biraz daha artmaya devam etmektedir.

Öğrenciye Kampanyalı Nakliyat

Öğrenciye ucuz nakliyat

Özellikle okulların yeni başladığı aylarda ve yine ara tatilde ve okulların bittiği haziran aylarında öğrenciye kampanyalı nakliyat paketleri oluşturuyoruz.

Öğrenciye kampanyalı nakliyat için bu ayları seçmemizin nedeni çok yoğun öğrenci hareketliği ve eşya taşınması daha çok bu aylarda olmaktadır.

Öğrenciye kampanyalı nakliyat fiyatlarımıza dair bilgiyi ister sitemizi, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek isterseniz de telefon numaralarımızdan bize ulaşarak alabilirsiniz.

Öğrenciye İzmir Şehir İçi Taşıma Hizmeti

Buca, Balçova, Bornova gibi ilçelerimizde yoğun olan öğrencilerimize İzmir şehir içi taşıma hizmeti firmamızın bünyesinde kadrolu, nakliyat mesleğinde uzman, tecrübeli personeliz tarafından yapılmaktadır.

Öğrenciye ucuz nakliyat

Öğrenciye İzmir şehir içi taşıma hizmeti için bazı komisyonlar öğrenci arkadaşları kandırıp nakliye işini alarak başka korsan firmalara satmakta artı öğrenciyi dolandırmaktadır. Bu durumdan öğrencilerin özellikle haberdar olmasını, bilmesini ve bu tür dolandırıcılara pirim vermemesini öneriyoruz. Araştırıp, bilgi edinip özellikle resmi nakliyat firmalarını tercih etmelerini tavsiye ediyoruz.

Şirketimizin logo kendi araçları, kendi yük asansörü, taşımacılık yetki belgesi, vergi kaydı ve profesyonel nakliyat personeli resmi sözleşme ile hizmet sunmaktadır.

Öğrenciye Nakliyat Fiyatı

Öğrenciye nakliyat fiyatı her zaman olağan nakliyat fiyatından yüzde on daha ekonomik yapılmakta ve indirim uygulanmaktadır.

Elbette, kat yüksekliği, eşya yoğunluğu gibi durumlarda öğrenciye nakliyat fiyatı belirlemede etkili olduğundan lütfen öğrenci arkadaşlar öğrenciye nakliyat fiyatı öğrenmek için firmamızdan ücretsiz ekspertiz talep etmeli, ekspertiz sonrası öğrenciye nakliyat fiyatı bilgi ve teklifi almalıdır.

Şehir içi veya şehirler arası tüm hizmetlerimize evden eve İzmir sayfamızdan iletişim bilgilerimize da İzmir nakliyat telefon sayfamızdan ulaşabilirsiniz.