Telefon: 0533 205 81 47

Ziyaretçi Mesajları

Önerisini tavsiyesini, memnuniyetini, eleştirisini düşüncesini veya sorusunu yazan yurttaşların, müşterilerin, firmaların yazdıklarını sizleri bilgilendirme amacı ile paylaşacağız.

Amaç Tecrübe Paylaşımı

“Bir musibet bin nasihatten yeğdir.” Demiş bizden öncekiler. Evden eve nakliyat hizmeti alır iken yaşadıkları deneyimleri bize yazan ziyaretçilerin mesajlarını paylaşmaktaki amacımız deneyimler üzerinden bilgilendirme yapmaktır. Pratik, yaşanmışlık her türlü acaba, olasılık ve teoriden daha gerçek ve somuttur.

Sizde Yazabilirsiniz

Uzun zamandır İzmir de evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamızdan nakliyat hizmeti aldı iseniz deneyiminizi sizde yazabilirsiniz. Ev eşyası taşıtmış olabilirsiniz. İş yerinizi taşıtmış olabilirsiniz. Ofisinizi taşıtmış olabilirsiniz.

Firmamızdan aldığınız nakliyat hizmeti sürecinde firmamıza dair eleştiri, öneri, gözlem, tavsiyelerinizi yazarsanız biz paylaşırız.

Firmamız Tavsiyelere Açıktır

“El elden üstündür.” Sözü aslında hem saygıyı hem de dayanışmayı ifade eder iken asıl olarak her insanın farklı ve yeni fikirleri olacağına vurgu yapmaktadır.

Firmamıza göre her insanın fikri değerli ve üstündür. Amaç daha iyi nakliye hizmeti vermek olduğuna göre bu fikirlerin paylaşımına zemin sunmak, öğrenmek, dinlemek, dikkate alıp tartışmak değerlidir, önemlidir.

Biz de tecrübelerimizden biliyoruz. Taşımacılık yapar iken bazen sokak dar oluyor kamyonun yanaşması sorun oluyor. Asansör kurulumunun zor olduğu evler oluyor. Kimi eşyaların paketleme yöntemi farklı ve sıkıntılı olabiliyor. Bu gibi durumlar da yine Ev sahibinin, komşularının, mahallelinin o anki spontane öneri, fikirleri, çözüm bulmada muazzam yaratıcı ve yardımcı oluyor. Bu zamanla bizim için tecrübeye dönüşüyor.

Referans Arayan Yurttaşlara Yardımcı Olmak

“Hangi taşımacılık firmasına güvenmeliyim?” sorusu ile internette referans arayan onlarca insana yardımcı olmak gerekmez mi? Sahiden reklamın gerçeğin önüne geçtiği, sanalın reeli perdelediği bu zamanda gerçekten eşyasını taşıtmış insanların referans arayan bu yurttaşlara yaşadıkları gerçek, reel taşınma deneyimlerini paylaşması yardımcı olması güzel ve anlamlı olmaz mı?

“Ev eşyamı taşıttım, şöyle deneyimlerim oldu. Nakliyat firması profesyonel ve çok iyiydi. Taşıma işinde şöyle yetersizdi. Tavsiyem şunları da yapmasıdır. Bu firma da şunlara dikkat edin. Tavsiye ederim veya etmem.” Gibi mesajlarınız bize ve ziyaretçilere çok yararlı, faydalı olacaktır.

Ziyaretçi mesajı paylaştık. Yazarsanız paylaşırız.