Telefon: 0533 205 81 47

Kaptı Kaçtı Yapan Nakliyat Firmaları

Kaptı kaçtı yapan nakliyat firmaları var. Bunların bir derdi var. O dertleri de bir an önce olabilecek en hızlı yoldan para kazanmaktır. Kim para kazanmak istemiz ki? Fakat taşımacılık sektöründe para kazanmanın kuralı hizmettir. Verilen hizmetin bedeli alınan veya kazanılan paradır.

Kaptı Kaçtı Yapan Nakliyat Firmalarına Dikkat

Bu kaptı kaçtı yapan taşımacılar hizmet vermeden veya da veriyormuş gibi yaparak para kazanmayı prensip edinmişlerdir. O nasıl oluyor diye sorabilirsiniz. Evet nasıl oluyor?

Kaptı Kaçtı Yapan Nakliyat FirmalarıSiz eşya taşıtmak için araştırma yapıyorsunuz. Tesadüfen bu tür kaptı kaçtı yapan bir firma ile karşılaştınız. Senaryo daha doğrusu olabilecekler şöyle sıralanıyor. Size olabilecek en ucuz İzmir kaptı kaçtı taşıma fiyatı veriyor. Size eşyanızı, evinizi, nereden nereye taşınacağınızı sormadan onları bilmeden bir fiyat veriyor.

Onlar için önemli olan hizmet değil, nereden nereye nasıl taşınacağınız değil. Onlar için önemli olan kaparo dahil o an sizden koparabilecekleri nakit paradır. Sizinle pazarlık etmiyorlar. Siz bir rakam söylediniz, “tamam olur, size olur, yoksa olmaz” diye de hem vurgu hem de size özel indirim yaptıklarını ifade ediyorlar. Tabi ekonomik sıkıntı varsa daha ucuz taşıma neden cazip olmasın ki? Bu cazibeye kapılanlar bu kaptı nakliyatçıların tuzağına düşmüş oluyor.

Siz güvenlikli eşya taşımak istiyorsanız bizim sitemize de göz atabilirsiniz. Sadece bizim siteye değil onlarca İzmir taşıma firmasından bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Lütfen bilgilenmeyi ihmal etmeyiniz. Bilgi edinmediğinizde bu firmalar tarafından dolandırılırsınız.

Dolandırıcı Kaptı Kaçtı Yapan Nakliyat Firmaları

Kaptı kaçtı taşıma firmaları aslında özünde dolandırıcı firmalardır. Bir çoğunu ön ödeme sonrası bulamazsınız. Bugün yarın diyerek sizi bıktırırlar. Onlar zaten aldıkları ön ödemeyi kazanç kapma sayarlar. Bir çoğu da olurda eşyanızı taşımaya gelirse siz zaten bıraktırıyorsunuz. Tüm her şeyi, çat, pat, harala gürele büyük çuvallara dolduruyorlar. Kırılmış, bozulmuş umurlarında değil. Siz gözünüzün önünde üstelik de kendi paranızla ile eşyalarınızın taşıma adı altında harap edilmesine dayanamıyor bıraktırıyor lanet ediyor hatta kovuyorsunuz. Kaptı kaçtıcı nakliyatçının aldığı para d ayanına kar kalıyor. Lütfen bilinçli tercih yapın ve bunlara paranızı kaptırmayınız.

Bizden bilgilendirmesi, siz bilirsiniz.