Telefon: 0533 205 81 47

Güvenceli Taşımacılık

Güvenceli taşımacılık, güvenli taşıma firmasının verebileceği hizmettir. Güvenli firma ise önce yasal sorumluluklarını yerine getiren firmadır. Kendi aracı, personeli ile hizmet veren firmadır. Taşımacılık sözleşmesi ve taşımacılık sigortası yapan firmadır.

İzmir evden eve hizmetleri veren firmamız sizlere eşyalarınızın son teknoloji asansörlerimiz ile hasar görmeden taşınma konusunda güvence vermektedir. Ayrıca sektörümüz de uzman montaj ustalarımız ile beyaz eşya ve mobilyalarınız sorunsuz bir şekilde demonte edilip, yeni evinizde geri monte edilir. Bu hizmetleri yerine getirirken amacımız siz değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatları sunmaktır İzmir Evden Eve firması olarak size bir telefon kadar yakınız.

Çalışanlarımıza Güveniyoruz

Güvenceli Taşımacılık

Firma olarak çalışanlarımıza güvenimiz sonsuzdur. Her zaman işinin bilincinde olan çalışanlarımız asla güvenliği ve tedbiri elden bırakmamaktadır. Özel paketleme tekniklerimiz ile  eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak için sigortalı hizmet sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte bu yolda her gün biraz daha büyüyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Eşyanızı Önemsiyoruz

Eşyanızı önemsiyoruz çünkü her eşyanız için, o eşyanın paketlenmesine özel ambalaj kullanıyoruz. Bu eşya güvenliği açısından hayati önemde bir tedbirdir. Bir çok firma bunu dikkate almaz. Hala battaniyeyi paketleme malzemesi olarak kullanan dahi var. Büyük ekran televizyonların bu şekilde ambalaj yapıldığına bile tanık oluyoruz.

Siz de eşyanızı önemsiyorsanız işini bilen uzman firmayı tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bir çok eşyanın ekonomik değeri nakliyat ücretinden dahi fazla olabilir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon veya mobilya birkaç pahalı eşyaya örnektir. İyi ambalajı yapılıp güvenli paketlenmeyen bir televizyon veya bilgisayarın taşınma esnasında ne hale geleceğini tahmin etmek zor değil.

Hem taşıma parası ödeyerek hem de taşınma esnasında hasar görmüş televizyon veya bilgisayar masrafı çıksın istemezsiniz değil mi? Bu masrafı etmektense o eşyayı taşımamak daha doğru değil mi? Yeni evinize hasarlı, bozuk televizyon, oraya buraya çarpmış buz dolabı, harabe olmuş oturma grubu götürmeyi tercih ediyor olamazsınız?

Evden eve İzmir taşıma hizmetinde eşyanızı önemsiyoruz der iken hasar olmayacağını garanti ediyoruz. Öngörülemez kazalar için de eşyalarınıza İzmir evden eve nakliyat sigortası yaptırıyoruz.

Güvenceli taşımacılık yapıyoruz.