Telefon: 0533 205 81 47

Haberler

Evden eve İzmir haberler sayfasında paylaşacağımız haberler genel olarak güncel bilgilendirme amaçlıdır.

Haber sayfamız genel olarak firmamız ile ilgili haberleri yayınlayacağı gibi sektörden de haberleri ziyaretçilerimize sunmayı amaçlamaktadır.

Firmamız İle İlgili Haberler

Firmamızda yaşanan yapısal değişimler oluştuğunda haber olarak paylaşacağız ki sizler de ihtiyaç duyarsanız firmamızı yakından takip etme imkanı bulasınız.

Araç filomuza yeni araç katıldığında bu firmamız için iyi haber olabilir. Yeni ve teknik olarak donanımlı asansör aldığımızda bu da firmamız için sevindirici, eşya taşıtmak isteyen yüksek katta oturan yurttaşlarımızın ise duymak isteyeceği haber olabilir.

Yine firmamızın katıldığı bazı fuarlar haber konusu olabilir ki fuarlar bir anlamda insanların ve fuarların bilgi paylaşarak yenilendikleri organizasyonlardır.

Sektörel Haberler

Sektörümüzü ilgilendiren haberler de ise daha çok nakliyatçı firmalara dair kamusal veya kurumsal haberleri paylaşmayı tercih edeceğiz.

Örneğin zaman zaman oluşan yasal değişikliklerden taşıma firmalarını etkileyen bilgiler olduğunda haber olarak duyurulacaktır.

Yine sektörde bulunan bazı dernek, kooparatif ve benzeri organizasyonların olursa haber niteliğinde bilgileri sitemizde haber olarak yayınlanacaktır.

Diğer bir haber konusu ise hiç istemediğimiz fakat arada bir de oluşan nakliyat kazalarıdır. Bunu paylaşmayı hiç tercih etmesek de kaza haberlerini paylaşacağız.

Kaza haberlerini paylaşmaktaki amacımız bu acı deneyimden sonuç, bilgi ve deneyim edinilerek bir daha kaza olmaması için çaba göstermektir.

Örneğin yanlış kurulan bir yük asansörünün devrilmesi ile oluşan kaza haberinde hem bilgi olarak kaza paylaşılacak hem de bu kazaya neden olan yanlışlıklar üzerine bilgi paylaşılacaktır.

Yurttaşların veya firmaların web sitemizde yayınlanmasında fayda gördükleri nakliyat ile ilgili haber olursa bize gönderdiklerinde haber değeri ve bilgilendirici niteliğine göre değerlendirilecek ve yayınlanacaktır.

İsteyen yurttaş yani sizde “bu haber nakliyat ile ilgili bu sitede yayınlanması insanlara faydalı olur” dediğiniz bir haber olursa bize gönderebilirsiniz. Bizde gerçek, doğru ve bilgilendirici haber ise yayınlarız.