Telefon: 0533 205 81 47

Kurumsal Taşımacılık

Firmamız için kurumsallık yaptığı nakliyat işinde süreklilik kazanmasıdır. Biz çeyrek asra varan zaman diliminde, çalışma arkadaşlarımız ile birlikte, bize değer veren bizden hizmet alan insanlarımızın katkısı ile bir değerler bütünü yarattık.

Yarattığımız en nadide değerimiz, eşyaların da ruhu olduğunu esas alan bu ruhu incitmeyen hizmet tarzımızdır. Biz şu kadar personel çalıştırıyoruz, bu kadar aracımız var, binlerce nakliyat yaptık gibi ifadeleri önemsiyoruz.

Bundan daha çok önemsediğimiz ise, emanet aldığımız eşyaları sahibine yeni evinden olduğu gibi teslim edebilme başarımızdır. “Biz, kendi eşyamıza sizin kadar önem göstermiyor, sizin kadar hassas davranmıyoruz” diyen müşterilerimizdir.

Kurumsal Taşımacılık Firma Personelimiz

Kurumsal TaşımacılıkFirmamız kurumsal değerini eğittiği personelin çalışma karakteri ile yakaladı. Personelimiz bizim için yol ve çalışma arkadaşıdır. Sıradan iş yapmıyoruz. İnsanların evlerine giriyor, eşyalarını taşıyoruz. İnsanlar evlerini ve eşyalarını bize emanet ediyorlar. Bu mesleğin bir okulu yok. Bu mesleğin bir diploması yok. Bu mesleğe başlayanlar, işi bu meslekte öğreniyorlar.

Mesleğe emek verenler bu mesleğin sahibi oluyorlar. Yıllarca birlikte binlerce taşıma işi yaptığımız ekip arkadaşlarımız ile birlikte bu meslekte yoğrulduk. Birlikte ter döktük. Birlikte iş yaptık. Biz personelimize de emanet gözü ile bakıyor, tüm hakları dahil tümü karşılıyoruz.

Kurumsal Nakliyat Tekniğimiz

Firmamızın kurumsallığını oluşturan diğer özelliği kullandığı tekniğidir. Başlangıç yıllarımız ile şimdi ki tekniğimizi karşılaştırdığımızda devasa bir dönüşüm geçirdiğimiz gerçektir. Biz, binlerce yıllık taşınma kültürü ve geleneği ile en son tekniği harmanlayarak yenileme prensibi ile çabalıyoruz.

Yenilenen Kurumsal Taşıamcılık

Yenilenmek sadece yeni araç almak değildir. Yenilenmek her anlamda hizmeti, davranışı, kültürü, tarzı, üslubu yenilemektir. Kurumsal teknik kurumsal dönüşüm ile hayat bulmaktadır. Kimileyin bir sanatçı hassasiyeti ve yaratıcılığı ile çalışmak gerekebiliyor. Bir sanatçının muhteşem tablosu büyük titizlik göstermeden taşınırsa önce mesleğe, sonra kendine, sonra o tabloyu yaratan sanatçıya haksızlık olur. Saygısızlık olur.

İzmir evden eve firmamız için kurumsallık ilk günkü müşterinin kendisi ve çevresi ile, aradan geçen çeyrek asır içinde hala, binlerce yeni insan ile birlikte çalışabiliyor olmaktır. İzmir evden eve nakliyat hizmetinde bize şans tanıyan, bizimle taşınan tüm yurttaşlarımıza saygılarımızı sunuyoruz.


 

Kurumsal Taşımacılık

 

 

Kurumsal Taşımacılık