Telefon: 0533 205 81 47

Misyon

Evden eve taşımacılık misyonumuz gereği, eşya taşımanın bilincindeyiz.

  • Firmamız evden eve İzmir için taşınacak eşya emanettir.
  • Müşterimizin bize emaneti, bizim için en büyük değerdir.
  • Müşterilerimizle değer ilişkimizi uzun soluklu sürdüreceğiz.
  • Müşterimizin memnuniyeti bizim en büyük kazancımızdır.
  • Evden eve İzmir'in misyonu ve portföyü müşterimizin keyifli taşınmasıdır.

Evden Eve Misyonumuz Taşımacılık

Evden eve İzmir'in misyonu, sorumluluk bilincidir. Yurttaşa ve taşınacak eşyaya olan sorumluluktur. Bir eşya edinmek büyük emek ve çaba ile mümkündür. Ona karşı sorumsuzluk olamaz. Eşyalar ile geçirilen zaman duygusal hatıra hissi oluşturur. Vatandaşın Evden Eve İzmir Misyonhatırasına karşı sorumlu davranmak önemlidir. Hatıralara sorumsuz davranılamaz. “Emanete hıyanet olmaz” der eskiler. Emanet ötesi gerçekten “göz bebeği gibi korunması” gereken değer olarak hisseder, onu taşıma misyonumuza sadık kalmayı esas alırız.

Evden eve İzmir'in misyonu söz ile sınırlı değildir. Önce tüm firma yasal gerekliliklere sahiptir. Kendi personelinin tüm haklarına karşı sorumludur. Çalışma ilke ve yasalarına bağlıdır. Tüm yetki belgelerine sahiptir. Yurttaşın eşyasını sigortalama misyonunu yerine getirmeden, dokunmaz.

Evden Eve Misyonumz Güvenli Nakliyat

Önce eşya güvenliği sağlanır. Sözleşme yaparak nakliyat sorumluluğunu ve yükümlülüğünü imza ile yasal sorumluluğa dönüştürür. Sözleşme ile misyonu yasal misyona kavuşturur. Bu yurttaşın haklarını korumak içindir. Tüm yanlış anlamaları bertaraf etmek içindir.

Evden eve İzmir'in misyonu ülkemizde yasa olduğunu, bu işin yasal yapılması gerektiğini hem yurttaşa hem sektöre kavratmaktır. Bu insanımıza karşı sorumluluk, yasalara karşı sorumluluk, hak anlaşışına karşı sorumluluktur. Olası aksilik durumunda yasal süreci, hakkı takip etme imkanıdır. Kara düzenin, korsan düzenin, yasa dışı düzenin yıkılması misyonudur.

Evden eve İzmir'in misyonu, yasal kimlikli, yasal güvenceli, yasal hak ile hizmet verme ve hizmet alabilme ortamını, imkanını, firmasını oluşturmaktır. Bu misyon yerine geldiğinde yasal olmayan tüm köhne, korsan, yasa dışı firmalar hak ettikleri yere gidecekler, yurttaş hak ettiği nakliyat hizmetini alacaktır.

 


 

Misyon