Telefon: 0533 205 81 47

Evden Eve İzmir Vizyon

Vizyonumuzu oluştururken önce ne olmaması gerektiğini değerlendirdik. Olanları tekrarlamak vizyon olamazdı. Önce vizyonsuzluk aşılmalıydı. Fizibilite yaptık.

Evden eve İzmir başta olmak üzere taşımacılık ve lojistik sektöründe, güçlü mali yapı yaratarak en son teknolojiden yararlanarak bu alanda ilklere imza atmanın gururunu yaşayacağız ve sektörün lideri olacağız.

Evden Eve İzmir Vizyonumuz Nedir?

Bizim için vizyon yurttaşımızda evden eve İzmir nakliyat profilini yeni baştan oluşturmaktı. Bunun için eskisini yıkmak önemli ve gerekliydi. Bu kolay olmayacaktı. İşin en zor kısmı ise eskiyi yıkmaktı. Çünkü bir tür dolandırıcılık ile özdeşleşen vizyon vardı. “Hangi eşyam kaybolabilir, hangisi kırılabilir, çok para alabilirler mi?” gibi düşünceler hakimdi. Kimse hasız değildi. Bunlar yaşanmış şeylerdi.

Evden Eve İzmir VizyonEvden eve İzmir vizyonu ekibin, tekniğin mükemmelleşen uyumu ile yaratılacak bir vizyondur. Baştan sona meslek içinde eğitimli ekip oluşturmak ilk adımdı. Bu işin diploması olmadığına göre çekirdekten gelen ama eğitimli, meslek pratiğinde eğitilen tüm haklarına sahip, sigortalı profesyonel kadro vizyonu oluşturmak bunu hayata geçirmek atılacak ilk adımdı. İlk enerjimizi bu temel esasa verdik. Çalışma arkadaşlarımızın da yoğun çabası ile bu süreci geliştirdik.

Evden Eve İzmir Vizyon Kalitedir

Evden eve İzmir vizyonunda diğer adım teknikti. Teknik kalite için şarttır. Teknik durağan değil sürekli gelişen özelliğe sahiptir. Teknik hali ile sektörümüz için pahalıdır. Biz, asansörlerimiz, araçlarımız, iletişim sistemimiz, geri dönüşüm yöntemlerimiz dahil tüm çalışmalarımızda teknik donanımı daima yenilemeyi esas aldık. Tüm araçlarımız, ekipmanlarımız daima güncelleniyor. Kimileri çok önemsemiyor olabilir. Harala gürele iş yapmayı teknik sanıyor olabilir. Bu vizyonsuzluktur. Amatörlüğün de gerisinde kalmaktır.

Evden eve İzmir nakliyat vizyonu yeni bir düzey, yeni bir profil kazandı. Hassasiyet ve nezaket, profesyonel teknik ile buluştu. Bunlara yasal sözleşmeler, İzmir evden eve nakliye sigortası gibi güvenceler de kazandırıldı. Vizyon sigortaya ve sözleşme ile yasal niteliğe büründü.


 

Evden Eve İzmir Vizyon