Telefon: 0533 205 81 47

Evden Eve İzmir Kalite Politikası

Evden eve taşınma sektöründe kaliteden bahsetmek ülkemizde rüya görmek gibiydi.

Kalite pazarlık konusu edilecek husus değildir. Kalite kendi kendine de oluşmaz.

Evden eve İzmir kaliteyi kendisi yaratıyor.

Evden eve İzmir'in çıkış hikayesinde kalitesizliğe karşı bir tavır vardır.

Öncelikle kalite alanında uzman ekiple çalışarak yaratılır.

Evden Eve İzmir Profesyonel Kalite Politikası

Evden Eve İzmir Kalite PolitikasıEvden eve İzmir günübirlik elemanlarla değil, sigortalı eğitimli ve profesyonel kadrosuyla işe başlıyor.

Sektörde bir ilke de bu alanda imza atan evden eve İzmir, geri bildirim sistemini geliştirerek ekspertizden taşınmaya ve yerleşmeye kadar her aşamada müşterisinin yanında yer alıyor.

Uzman kadrosunun tüm yasal haklarını güvenceye alarak, eşit işe eşit ücret ilkesini benimsiyor.

Evden Eve İzmir Kalite Politikası Hizmettir

Evden eve İzmir kalite politikası, “ucuz” yaklaşıma, karşı tavırdır. Hizmet nasıl olacak? Kalite sorusunun özü budur. “Kaç para olacak?” daha sonra ki sorudur. Ekonomik yoksulluk, kalitesizliği kader gibi benimser hale getirdi. “Ucuz olsun kalitesiz olsun” yaklaşımı zaman ile hakim oldu.

Kalitesiz taşınma anında eşyanız kırılacak. Eşyanız hasar görecek. Eşyanız kaybolacaktır. O halde kırılacak, kaybolacak, hasar görecek eşyayı bir de taşıtmak için artı neden ücret ödüyorsunuz. Üstelik sonrasında yeni eşya alma ücreti ödeyecek, yeni gider yapacak, yeni masrafa katlanacaksınız. Bu bir tür ön görü yoksunluğu değil mi? Sadece o an, taşıma anı “ucuz” olsun derken sonrası belki iki belki üç katı ödeme yapacaksınız. Kalite fiyat ilişkisi budur. Daima budur. Yahudi tüccar “kalitesiz ürün alacak kadar zengin değilim” demiştir.

Evden eve nakliyat İzmir kalite politikası, “kalitesiz firma ile kalitesiz nakliyat yaptıracak kadar zengin değilim” diyen, böyle düşünenlerin hizmetini, taşıma kalitesini oluşturmaktır. Bunun kaliteli personelini, kaliteli aracını, kaliteli sigortasını, kaliteli sözleşmesini yapmaktır. Kalite uzun vadede daima ekonomiktir. İzmir evden eve taşınmanın işin kolaylaşması, zararsız, hasarsız, güvenli yapılmasıdır.


 

Evden Eve İzmir Kalite Politikası