Telefon: 0533 205 81 47

Evden Eve İzmir Yetki Belgesi

Evden eve İzmir yetki belgesi, ilgili nakliyat firmasının, ev, eşya taşıma yeterliliği olup olmadığının yasal yeterliliğini gösterir. Yetki belgesi olmayan firmalar ile çalışmanız, öncelikle yasalara göre bu faaliyet yapma yerlilik ve kapasitesi olmayan, yetkisi olmayan firma ile çalışmanız anlamına gelir. Bu firmalar yasadışı çalışan firmalardır.

Evden Eve İzmir Yetki Belgesi Yoksa !

Yasadışı çalışan firmalara ev, iş yeri, ofis, veya başka eşyanızı taşıtmayınız. Çok sıradan trafik kontrolünde, zabıta denetiminde yasal işlemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Eşyalarınızın sizin açısından güvenliğinin önemi var ise; lütfen yasal olarak yetkili firmalara başvurunuz.
Yetkili firmalar, yasaların güvencesinde, sigortalı çalışan firmalardır. Yetki belgesini sormanız yeterlidir. Yetki belgesini sunan firma, öncelikli ayırt edici tercihiniz olmalıdır.

Evden Eve İzmir Yetki Belgeleri

Evden Eve İzmir Yetki BelgesiK-1 Yurtiçi Taşımacılığı Yetki Belgesidir.

K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgeleridir.

Evden eve İzmir yetki belgesini önemsemez iseniz başınıza ne gelebileceğine dair birkaç bilgi ve uyarı yapmak sorumluluğumuzdur. Ev eşyanız, ofis eşyanız, iş yeri eşyanız, yada fabrika iş malzemeleriniz araca yüklendi taşınıyorsunuz.

Evden Eve İzmir Yetki Belgesi Dikkat !

Maliye, zabıta ya da trafik çevirdiğinde araç şoförüne önce “ yetki belgesini” soracaktır. Yoksa aracı durduracaktır. Bağlayacaktır. Siz, “eşyalar benim” diyeceksiniz. “Acil, diyeceksiniz.” “Bir kerelik affedin diyeceksiniz.” Ama nafile “eşyalarınızı boşaltın ve başka araç ile taşıyın yoksa eşyalarınızda araç ile bağlanacaktır” cevabını duymak hiç hoşunuza gitmeyecektir. Çok sık yaşanan bir durumdur.

Böyle bir durum ile karşılaşmak ister misiniz? Üstelik bulacağınız yeni nakliyat aracı mutlaka yetki belgesine sahip olması gereken araçtır. En baştan dikkate almadığınız, önemsemediğiniz yetki belgesi sizin için ikinci taşınma eziyeti ile elzem hale gelecektir. Daha pahalı ve daha eziyetli olacaktır.

Evden eve nakliyat İzmir yetki belgesi önemsenmeyecek, basite alınacak, yok sayılacak belge değildir. Taşınma için olmaz ise olmaz bir belgedir. Bu belgeye sahip İzmir evden eve firmalarını tercih etmelisiniz.

 


 

Evden Eve İzmir Yetki Belgesi