Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Evden Eve Nakliyat

Evimi, iş yerimi ofisimi taşıtacak olsam ilk önce ne yapardım? Nereden nasıl başlardım? İzmir evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar olarak önce nasıl hizmet almak istediğimizi kendimize sormalıyız.

izmir evden eve nakliyat

Sorumluluk sahibi taşımacılık firması olarak kendi evimizi, eşyamızı taşıyor gibi sizin evinizi, eşyanızı taşımayı ilke edindik. Tüm İzmir evden eve nakliyat personelimizi böyle eğittik.

Ülkemizde bir çok sektörde olduğu gibi ama sanırız tüm sektörlerden daha fazla kirlenen hizmet sektörünün içinde olduğumuzun farkındayız.

Neden mi?

Bırakalım kendi eşyasını taşımak gibi düşünmeyi olmayan ofisi, olmayan firmayı, olmayan personeli, olmayan nakliye aracını varmış gibi göstererek İzmir evden eve nakliyat reklamı yapan firma sayısını duymak bile istemezsiniz.

Mobilyanızı almaya, televizyonunuzu edinmeye, beyaz eşyanıza verdiğiniz, emek, zaman sizin için önemli ve değerli ise lütfen bunları taşıtır iken çok düşünün iyi araştırın.

İzmir Evden eve Nakliyat Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

Biz müşterimize önce araştırın. Resmi, kurumsal olduğunu bildiğiniz, gerçekte varlığından emin olduğunuz firmalardan bilgi ve teklif isteyiniz diye rica ediyoruz.

izmir evden eve nakliyat

Çünkü müşterimiz bizden hizmet alacaksa önce sektörü, hizmeti, nasıl yapıldığını ve firmamızı bilmesini, tanımasını istiyoruz.

Bilinçli insana İzmir evden eve nakliyat hizmetini verirken bizde müşterimizde rahat ediyoruz, başarılı sonuç alıyoruz.

Bilinçlenen yurttaşın evini, eşyasını, ofisini taşıyorsak sözleşme yapmamız, nakliye sigortası yapmamız, eşyasını paketlememiz çok daha kolay oluyor.

Örneğin bir çok müşteri, "biz önce taşıyacağımız eşyayı, daireyi, evi görelim" dediğimizde, " görüp de ne yapacaksın" diyebiliyor.

Yüklenici firma olarak "resmi ıslak imzalı İzmir evden eve nakliyat sözleşmesi yapalım" dediğimizde, "sözleşmeye ne gerek var, taşıyın olsun bitsin" diyebiliyor.

Tüm bu nedenlerle İzmir evden eve nakliyat hizmetini önce bilinçlenme, sonrası karşılıklı güven, anlaşırsak sözleşme, taşıma sigortası ve özel paketleme yine kurumsal güvenceli taşıma yöntemi ile yapıyoruz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Bilgilendirme

Biz nasıl hizmet sunacağımızı bilgilendirir iken size nasıl hizmet almamanız gerektiğini de anlatmak istiyoruz ki, dolandırıcı, korsan nakliyecilerin tuzağına düşmeyesiniz.

izmir evden eve nakliyat

Eşyanızı, taşınacak evinizi görmeden İzmir evden eve nakliyat fiyatı verenlerden uzak durmayı lütfen fikriyatınızda bulundurur musunuz?

"Devlet işimi yapıyoruz ne gerek var sözleşmeye, sigortaya" diyen nakliye firmalarının çok amatör değil ise iyi niyetli olmayacağını lütfen unutmayınız.

Size her şeyden önce ücretsiz ekspertiz sonrasında nakliye planını sunmadan sözleşme metni imzalamayan, ödemenize fatura vermeyenlerden teklif dahi istememenizi öneriyoruz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi ve Sigortası

İzmir evden eve nakliyat hizmetinde her şey olağan seyrinde devam eder ve taşıma başarılı sonuçlanırsa sözleşmenin ve sigortanın varlığı ve yokluğunun hiçbir önemi olmayacaktır.

Gerçek şu ki, nakliye sürecinde bir bardağınız dahi kırılsa, mobilyanız çizilse, beyaz eşyanız bozulsa işte o zaman sözleşme ve nakliye sigortası sizin için de firma için de hayati düzeyde önemli oluyor.

Nasıl ki kaza olmadığı sürece araç sigortasının önemi yoksa deprem olmadan önce deprem sigortasının önemi yoksa hasar, kayıp, zayiat olmadan öncede nakliye sigortasının önemi yoktur.

Fakat kaza da aracın hasarını depremde evin masrafını sigorta karşılıyorsa, taşımacılıkta olası hasarın bedelini nakliye sigortası karşılıyor.

Bu nedenle biz, önce sözleşme, önce taşımacılık sigortası yapıyoruz. Sonrasında tüm eşyaları ayrı, ayrı biz profesyonel ekibimizle paketleyerek tüm sürecin sorumluluğunu üstlenerek İzmir evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Dilerseniz, çok daha detay bilgiyi, İzmir evden eve nakliyat ofisimizde, çay, kahve eşliğinde vermek isteriz. Dilerseniz de İzmir nakliyat fiyatı sayfamızdaki bilgilere de bakmanızı öneririz.


 

İzmir Evden Eve Nakliyat