Telefon: 0533 205 81 47

Askılı Nakliyat

Askılı Nakliyat

Askılı nakliyat nedir? Diğer nakliyat türlerinden farkı nedir? Neden askılı nakliyat tercih edilir? Hangi durumlarda kullanılmalıdır.

Askılı nakliyat şudur; nakliye aracında özel askılı sistem ile askı ile taşınması gereken eşyalarınız askı sisteminde taşınır.

Teknik hayatın her alanında olduğu gibi taşımacılık sektöründe de kolaylık sağlamaya devam etmektedir. Askılı nakliyat sistemi bunlardan birisidir.

Bir nakliye firmasının profesyonel kabiliyeti tekniği ve uzmanlığı ne kadar kullanarak hizmet verdiği ile ortaya çıkar.

İzmir Askılı Nakliyat

İzmir Askılı Nakliyat

İzmir askılı nakliyat hizmetine 2000 de bizzat kendi firmamız ve araçlarımız ile başladık halende devam ediyoruz.

Taşınacak eşyanız tekstil ise, taşınma esnasında kırışma, buruşma istemiyorsanız size tavsiyemiz askılı nakliyat hizmeti almanızdır.

Hangi firmalar askılı nakliyat veriyor sorusunun cevabını hangi firmadan hizmet alıyorsanız özellikle askılı nakliyat hizmeti olup olmadığını sormanızdır.

Sormak da yetmez gelen araçlarda ki askılı nakliye bölümünü kontrol ederek bundan emin olmanız gerekir.

Askılı Nakliyat Fiyatı

Askılı nakliyat fiyatı nedir diye sorusuna ayrıca askı sistemi kullanacağız diye size artı fiyat sunmuyoruz.

İzmir Askılı Nakliyat Fiyatı

Araçlarımızda askı sistemi olduğundan nakliye yapar iken askıda taşınması gereken eşyalarınızı askıya yerleştirerek taşıyoruz.

Olurda birileri size askılı nakliyat için ayrıca ek ücret ederse sakın ola ki ödemeyiniz. Nakliye fiyatı ne ise askı sistemi de bu nakliye fiyatı içerisindedir.

Ülkemiz de ve şehrimizde maalesef he şeyden haksız kazanç yolları arandığı için sanki askılı nakliyat ayrıca bir şeymiş gibi ek ücret isteyenler de oluyor. Buna dikkat etmenizi öneririz.

Askılı Nakliyat Avantajları

Askılı nakliyat avantajları aslında oldukça fazla. Her insanın taşınmadan ne anladığı ve taşınmanın zorluğunu nasıl anladığı farklıdır.

Askılı nakliyat avantajları genel olarak şöyle sıralanabilir.

  • Ütülü eşyalarınız kırışmayacaktır.
  • Tekstil ürünlerinizde buruşma katlanma ve benzeri yıpranmalar olmayacaktır.
  • Siz tekrar ütüleme, temizleme emek ve zaman kısmından tasarruf edeceksiniz.

Şirketimizin tüm nakliyat İzmir evden eve nakliyat sayfasından bakabilirsiniz. Fiyatlarımıza İzmir nakliyat fiyatı sayfamızdan göz atabilirsiniz. Bizim ile de İzmir nakliyat telefon sayfamızda ki iletişim bilgileri ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.