Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Eşya Depolama

Kentsel dönüşüme giren evinizdeki eşyaları depolamak için İzmir eşya depolama hizmeti almak isteyebilirsiniz. Atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı da depolattırmak isteyebilirsiniz.izmir sigortalı eşya depolama

Bir süre ister bir gün bir ay bir yıl veya daha fazla istediğiniz süre içinde istediğiniz eşyanızı depolamak istediğinizde biz İzmir eşya depolama hizmeti veriyoruz.

Biz aslında sizin neden eşyanızı depoladığınız ile ilgili şu nedenden ilgileniyoruz. Biz İzmir eşya depolama hizmeti veriyoruz. Eşyanızı depomuzda adeta saklıyoruz. Özel koruyamaya alıyoruz.

İzmir Eşya Depolama Hizmeti

Oluşturduğumuz özel depomuzun temizliği, ilaçlanması zamanında yapılmaktadır. Depomuz rutubete karşı korumaya alınmış durumdadır.

İzmir eşya depolama hizmetini nasıl veriyoruz?

  • Depolamak istediğiniz eşyanız hakkında detaylı bilgi ediniyoruz.
  • Mümkün eksper arkadaşımız görüyor.
  • Size nasıl korunacağına dair detaylı bilgi sunuyor.
  • Anlaşabilirsek İzmir eşya depolama sözleşmesi yapıyoruz.
  • Eşyanızı eşya sigortası ile sigortalıyoruz.
  • Eşyanızın en güvenli hangi ambalaj ile korunabileceğini belirliyoruz. Eşyanızı koruyacak özel ambalaj temin ediyoruz. Ambalajlayarak depoya alıyoruz.

İstediğiniz vakit kullanmak üzere eşyanızı alabiliyorsunuz.

İzmir Eşya Depolama Fiyatı

İzmir eşya depolama fiyatı 1300-1350 TL gibi sabit ücret değildir. Depolanacak eşyanızın çokluğu, özellikleri, ambalajı, depolanma süresi göz önüne alınarak İzmir eşya depolama fiyatı oluşturulur.

Size teklif olarak sunulur. Üzerinde fikir alış verişi yapılır. Anlaşılır ise sözleşme ve eşya sigortalama ve ambalaj planlaması yapılır.

İzmir Eşya Depolama Bilgilendirme

İzmir eşya depolama fiyatı üzerinde spekülasyon yapılmaktadır. Neden?

izmir eşya depolamaYasal olmayan, korsan veya hırsız denebilecek kimi firmalar, İzmir eşya depolama şirketi gibi hareket ederek yurttaşı dolandırmaktadır.

Eşyalarınızı önemsiyorsanız, sonradan kullanmak istiyorsanız, güvenli olsun diyorsanız, o zaman güvenli İzmir eşya depolama firması tercih etmeniz eşyanız için çok önemli olmaktadır.

Zira korsan hırsız İzmir nakliyat firmalarına eşyalarınızı teslim ettiğinizde sonrasında eşyanızın ne hale geldiği geleceği açıktır. Üstelik harap olacak eşyalarınızı harap etmesi için üstüne de para ödemiş olacaksınız.

Bu durumda olan çok mağdur yurttaşın olduğunu ayrıca bilginize sunuyoruz. Sizin de mağdur olmamanız için de lütfen yasal olan depolama sözleşmesi ve eşya sigortası yapan firmalardan hizmet almayı tercih ediniz. Bu bilginin özellikle dikkatinizde olması eşya depolama güvenliği için elzemdir.

Biz İzmir eşya depolama hizmetini sözleşmeli, eşya sigortalı olarak resmi insani ve ticari sorumluluk ile yapan İzmir evden eve firmasıyız. Daha detaylı bilgilendirme için firmamızı arayabilirsiniz.


 

İzmir Eşya Depolama