Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Fuar Taşıma

İzmir fuar taşıma için donanımlı araçlarımız mevcut. Personelimizin uzun yıllardır oluşturduğu deneyimi var. Siz İzmir fuar taşıma için firma arıyorsanız lütfen detaylı ve gerçek reel firmaları aramaktan kaçınmayınız.

Üşenmeyiniz. Zira piyasa da gerçek olmayan kendini İzmir fuar taşıma firması olarak tanıtan onlarca firma var. Lütfen dikkatli olunuz. Biz, sizin dikkatinize detaylı bilgilendirme sunacağız.

Fuar Taşıma Fiyatı

İzmir fuar taşıma fiyatı için sizden tam olarak eşya yoğunluğunuza dair detaylı bilgi alıp bilgisinden emin olmadan İzmir fuar taşıma fiyatı veren firmalara karşı acaba sorunu, acaba dolandırılıyor muyum sorusunu sormaktan kaçınmayınız.

Bu soruyu şundan sormalısınız. Basit bir mantık bu. “Hangi eşyayı nereden nereye taşıyacağını bilmeden nasıl fiyat verebilirsin ki?”

Eğer bunu merak dahi etmeden İzmir fuar taşıma fiyatı veriyorsa belli ki niyet taşımak değil. Dolandırmaktır. Zira sizin eşyanız ile ilgilenmiyor. Hangi eşyanızın olduğunu merak etmiyor. Neyi taşıyacağını öğrenemeye dahi gerek duyuyor.

Taşımayacağını biliyor. Onun önceliği sizden fuar taşıması adı altında parayı nasıl alacak. Önce buna kafayı yoruyor. Tüm hazırlıklarını bunun için yapıyor. Tüm hilelerini de buna göre yapıyor.

Fuar Taşıma Firması

İzmir Fuar Taşımaİzmir fuar taşıma firmasından şüpheleniyorsanız elbette tüzel kişiliğini araştırmalısınız. Vergi levhasını, yetki belgesini sormalısınız. Araçlarının kendilerini ait olduğundan emin olmalısınız. Araçların üzerinde ki logoyu dahi görmelisiniz.

Personeli bazı firmalar günlük kiralıyor. Sigorta ve benzeri maliyetinden kurtulmak istiyor. Kimi firmalar da “hamal” diye bilinen gündelikçi çalıştırıyor. Elbette bu işçi arkadaşların emeği ve uğradıkları haksızlık görülmelidir.

Bu firmalar bu işte profesyonel kadro çalıştırmıyorlar. Kiralık işçi veya gündelikçi nakliyat işinde nasıl ustalaşabilir ki? İşi bilmeyenlere fuar malzemenizi veya fuara gidecek malzemenizi nasıl taşıtabilirsiniz? Nasıl güvenebilirsiniz?

İzmir fuar taşıma firması olarak biz, tüzel kimliğimiz, araçlarımız, kadrolu profesyonel ekibimiz ile daima yanınızdayız.

Ülkenin her fuarından diğer fuarına malzemenizi veya fuarda sergileyeceğiniz malzemenizi taşırız. Sözleşmeli ve sigortalı İzmir fuar taşıma hizmeti yaptığımızdan sizin eşyalarınızı da taşınma hukukunuzu da güvence altına alarak İzmir nakliyat yapıyoruz.

Ayrıca eşya tasşımacılığı için de Evden eve İzmir linkini ziyaret edebilirsiniz.


 

İzmir Fuar Taşıma