Telefon: 0533 205 81 47

İzmir İş Yeri Taşıma

İzmir iş yeri taşımak için gerekli donanım ve personel eğitimi ne yazık ki şehrimizde çok az firmada var denilebilir.

Zira iş yeri taşıma sanıldığı gibi ev taşımaya benzemiyor. Kendi özgü ihtiyaçları vardır.

İzmir iş Yeri Nakliyat

İzmir iş yeri nakliyat uzmanlık isteyen hizmettir. Örneğin çok yönlü asansör sistemi, asansörü iyi kullanabilecek operatör gerektirir. Ambalajlaması her iş makinası veya aracı için özeldir.

Paketleme yöntemi iş makinası veya aracına yönelik hassasiyette ve sağlamlıkta olmalıdır. Zira yapılacak hataların bedeli çok çok ağır olacaktır. Örneğin milyarlarca liralık bir iş makinasının asansörden düştüğünü aklımıza getirmek dahi istemeyiz.

İzmir İş Yeri TaşımaFakat acemilik, amatörlük, iş bilmezlik dahilinde pekala olabilecek bir durumdur. Bu riski kim göze alır. İş bilmeyen gözü para hırsı bürümüş insanlar veya firmalar göze alınır. Zira sıklıkla yaşanan bir durum olması ortalıkta bu tür insanların veya firmaların hayli çok olduğunun da göstergesidir.

Biraz daha ucuz olsun diye hareket eden firmalar da bu riske ortaklık etmek de astarı yüzünden pahalı bir serüvene adım atmaktan kaçınmamaktadırlar.

Sonuç kavga gürültü mahkeme salonlarında sonuçlanmaktadır. Sitemizde sürekli korsan firmalara karşı uyarımız yine haksız rekabet eden yasal olmayan firmalara yönelik dikkat çekmemiz aslında bu nedenledir.

İzmir şehir içinden ya da ülkemizin herhangi bir kentinden İzmir’e iş yeri taşıma ihtiyacında, yasal güvenceli, sigortalı, asansörlü donanımlı firmamız günün ve yılın her saatinde hizmetinizdedir.

İş Yeri Nakliye Firması

Firmamız İzmir iş yeri nakliye firmalarından farkını yasal güvencesine, donanımına, personeline göre belirlemekte, bu alanda edindiği deneyimi de artıları arasında sunmaktadır.

İş Yeri taşıma Fiyatı

İzmir iş yeri taşıma fiyatını uzaktan telefon ile vermemekte, taşınacak iş yerini uzman elemanları ile bizzat etüt ederek, taşınacak iş alet ve makinaların tespit ederek, nasıl taşıyacağını, usul ve yöntemini belirleyerek ona göre fiyat sunmaktadır.

Matbu fiyatlarımız elbette yoktur. Hizmet emek kalitesi ile uygun ekonomik kampanyalı fiyatlarımız mutlaka size uygun gelecektir.

Sigortalı İş Yeri Nakliyat

Sigortalı işyeri taşıma hizmeti, iş yeriniz ve firmanız için dikkatinizden kaçmaması gereken önemli hususlardan biridir. İş yerinizi sigortalatma da kesinlikle taşıma işlemine yönelmeyiniz.

Sigortalamadan taşımak isteyen firmalar ile de İzmir nakliyat işi yapmayınız. İzmir iş yeri taşıma, önce iş yerinizi, taşınacağınız yeni yeri, taşınacak, eşya, iş makinası, iş araçalrını tek tek inceler, fiyat sunar, anlaşılması dahilinde, belirlenen gün ve saatte belirlenen yöntem ile, önce sigortasını yaparak, güvenli bir şekilde nakliyatını yapar, oluşan atıkları toplar ve geri dönüşüme gönderir.

Şu sayfamızda İzmir evden eve nakliyat hizmetlerimize dair bilgi verildi.


 

İzmir İş Yeri Taşıma