Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Evden Eve

İzmir evden eve taşınmanın eziyet, zarar, ziyan, hüsran ve beter pişmanlık olmasını istmyorsanız, bize mutlaka danışmalısınız.

İzmir evden eve taşımacılık yapan firmada arayacağınız özellikleri bilmelisiniz.İzmir evden eve de taşımacılık sigortası yoksa biliniz ki eşyanızn bir önemi yotur.

Doğacak hasardan kimse sorumlu değildir. Akabinde hasarlı eşyanız, bozulmuş ruh haliniz ile baş başa kalacak hukusal hak bile talep edemeyeceksiniz.

İzmir evden eve de firmanız eski evinizi ve taşındığınız yeni evinizi temizlemiyorsa, geride bırakılmış çöp yığnı haline gelmiş her iki evinizede öylece baka kalacaksınız.

izmir evden eveBir yurttaş, taşınır iken, eşyasını eski evinden yeni evine nakil yaptırır iken amacı eşyasını güvenli naklettirmektir.

Çünkü yeni evinde bu eşyayı kullanacaktır. Yoksa neden götürme zahmetine ve maliyetine katlansın ki? O vakit güvenli taşıma işin önceliğidir.

Yurttaş da firmaya “benim eşyamın güvenliğini nasıl sağlayacaksınız? Bana izah eder misiniz?” diye sormalıdır.

Garantili İzmir Evden Eve

İzmir evden eve de firmanız hijyen garantisi vermiyorsa, özel eşyalarınızn, kıyafetlerinizn, gıdalarınızın nasıl bir kirlenmeye maruz kaldığını fark bile edemeden kullanmaya devam edeceksiniz ve ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalacaksınız.

İzmir evden eve de soğutucu gida trasnferi kullanmayan bir firma ile çalışırsanız, dolabınızdaki gıdanın vahametini yazmaya ve bu konuda sizi uyarmaya gerek dahi duymuyoruz.

İzmir evden eveci de montaj ve demontaj garantisi ile çalışmıyorsanız, mobilyanızın paramparça halde ortaya yerde kalmış haline kara kara baka kalmak sonucuna maruz kalmanız olası en iyimser son olmaktadır.

Sonrası gerçekleşen tahribat ve yeni montaj için yaşanacak mali kayıpsa çabasıdır. İzmir evden eve de çalıştığınız firma profosyonel, sosyal sigortası olan, eğitimli ekip değil de, günübirlik yevmiyeci eleman çalıştırıyorsa, bahşiş derdinizin ötesinde taşınma sonra eşyalarınızın her bir parçasını evinizn başka bir köşesinde veya sokakta aramak zorunda kalacaksınız.

Asansörlü İzmir Evden Eve

İzmir asansörlü evden eve de anlaştığınız firma asansörlü araca sahip değilse, eşyalarınız izmir evden evemerdivenlerde sırtta, duvarlara, merdiven korkuluklarına veya kapılara çarpa çarpa taşınacaktır.Ya da asansör için ciddi meblalı yeni bir talep oluşacaktır.

Bu da yetmeyecek saatlerce kiralık asansörlü araç beklenecektir.Taşınmanın oluşan eziyeti, saatlere günlere hatta soncu itibari le aylara yayılan travmaya dönüşecektir.

En iyimser hali ile ülkemizde evden eve taşınmanın olağan hali şuan bu haldedir.

İzmir Evden Eve Nasıl Yapılır?

 • Önce İzmir evden eve şirketine sokağınız hakkında ve eşyanız hakkında doğru ve kesin bilgi veriniz.
 • Nakliyat şirketinin ekspertizini çağırınız.
 • Asansörlü İzmir evden eve mi alacak asansörsüz mü olacak bunda kesin karar veriniz.
 • Kendi personeli ve kendi araçları olan taşımacı şirket tercihini mutlaka atlamayınız.
 • Taşıma şirketinin yasal ve yetki belgesi olduğuna dair kesin bilgi edinerek tercih yapınız.
 • Montaj ve ustası olan firmayı tercihiniz sizin mobilyalarınız için iyi olur.
 • Elektronik eşyalarınız için kurulum ve söküm yapacak elektronik ustası olan firma elektronik eşyalarınız için öncelikli tercih olabilir.
 • Gerekli ise asansör Asansörlü İzmir evden eve için, kendi asansörü olan firma tercihiniz artı asansör kirası ödememeniz için ekonomik olabilir.
 • Birkaç ayrı yasal taşıma şirketinden fiyat alınız.
 • Sizin için en güvenli firmayı tercih ediniz.
 • Söz ile anlaştığınız şirket ile yazılı taşıma sözleşmesi yapınız.
 • Kesinlikle nakliyat sigortası yaptırınız.

izmir evden eveİzmir sigortalı evden eve önce İzmir'den başlayarak ülkemizn her bir köşesinde taşınmayı bir seyahat, gezi gibi keyfli hale getirmek için yola çıktık.

Yurttaşın en çok takıldığı konu ücret konusudur. İzmir nakliyat fiyatı sayfamızdan daha detaylı fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Arzu ederseniz, İzmir evden eve nakliyat sosyal medya veya mail ya da telefonlarımızdan bize ulaşabilir bizzat bilgi alabilirsiniz.


 

İzmir Evden Eve