Evden Eve Haberler
Evden Eve Haberler

Evden Eve Haberler

Biz Sizi Arayalım
7 / 24
Tel   : 0232 228 06 16
GSM : 0532 764 55 95

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Etiket Fiyatı Veren Firmalara Karşı Dikkatli Olunuz:
Etiket fiyatından kastımız şudur: 350 TL ye ev taşıyoruz, 400 TL ye ev taşıyoruz türünden, internet sayfalarında, dükkan önlerinde yazılar afişler görürsünüz. Etiket fiyatı budur. İzmir nakliyat fiyatı bu tarzda belirlenmez. Bu tarzda sunulmaz. Vatandaşa böylesi bir rakam rast gele verilemez. Bu pazarda, manavda, markette ürün satmak değildir. Nakliyat, hizmet sunumudur. Hizmetin nasılı, araçları, süresi belirler fiyatı. Taşınacak eşya sayısı, niteliği, ağırlığı, yoğunluğu, taşınacak ve taşınılacak kat sayısı görülüp değerlendirilmeden verilen tüm fiyatlar etiket fiyatlardır. Etiket fiyatın sakıncası şudur: Sonradan ek ücret çıkacaktır karşınıza. “Biz 350 TL dedik ama eşya sayınız çok fazla, mobilyalarınız çok büyük, beyaz eşyanız sandığımızdan fazla, eviniz yüksek kat” gibi, gibi mazeretler sunularak, yeni ücretler istenecektir. Taşıma başladıktan sonra istenir bu ek ücretler. Taşıma başlamış olduğundan, iş yarım kalmasın diye ödemek zorunda hissedersiniz kendinizi. Ödemez iseniz, tartışma başlayacaktır birazdan. Sıkıntılı ve zor bir durumdur bundan sonrası. Bu tuzağa düşmüşseniz, nakliyatınız felaket bir kabus olacak demektir. Çünkü devamında asansör ücreti istenecektir. Hatta yeni eviniz biraz uzaksa artı yakıt ücreti dahi istendiği olmuştur. Bu tarz firmalar amatör ve bir tür kap kaç firmaları olduklarından gündelikçi eleman çalıştırıyorlar. Gündelikçi eleman ise, ayrıca bahşişini de sizden isteyecektir. Gündelikçi eleman bilmez mobilya de-montesini ve montajını, hangi eşyanın nasıl paketleneceğini, alır sırtına çarpa, çarpa araca yükler eşyanızı. Sonra da bahşiş ister sizden.

Taşınacak eşyayı, evi görmeden, eski evden yeni eve mesafeyi bilmeden, yüksek kat mı, alçak kat mı anlamadan fiyat veren firmaya, sen bu fiyatı neye göre veriyorsun diye sormak, bilinçli yurttaşın mutlaka aklına gelecektir, gelmelidir.
Evden eve İzmir nakliyat fiyatlarında en çok dikkat edilecek husus, açık ki, ekspertiz sonrası fiyat veren firmayı esas almak, birkaç yerden fiyat almak, sigorta ve sözleşme sonrası anlaşmaya varmaktır.

Evden eve İzmir nakliyatta biz fiyatı ekspertiz raporunu değerlendirerek hassas bir çalışma ile şekillendiriyoruz.

Hassas bir bir çalışma soncu şekillenen fiyatımız sonradan asansör gerekiyor şu kadar ek ücret diye asla değişmiyor.

Fiyat şekillendikten sonra sigorta için şu kadar ek ücret diye asla artmıyor.

Evden eve İzmir nakliyat fiyatınetleştikten sonra şu kadar bahşiş şeklinde asla eksralar ortaya çıkmıyor.

İzmir evden eve nakliyat fiyatında emin olmak istiyorsanız lütfen ekspertiz raporu çıktıktan sonra fiyat isteyiniz.

Sonra süprizler yaşamayınız. Can sıkıcı durumlara maruz kalmayınız.

Biz de fiyatı belirleyen gerçek husus ekspertiz raporudur ve fiyat bir kere çıkarılır.

Sonrası sözleşme sonrası keyfli taşınmadır.

Nakliyat İzmir

Şehirlerarası Nakliyat

İzmir İlçelerine Nakliyat