Telefon: 0533 205 81 47

Marangozlu Evden Eve Nakliye

Marangozlu evden eve nakliye hizmetini 2000 yılından beri yapıyoruz. Şirket bünyemizde mesleğinde usta marangoz personelimizin olmasını özellikle istedik.

Marangozlu evden eve nakliye

Evden eve eşya taşır iken usta marangoz arkadaşlarımız ile mobilyalarınızı hassas ve özenli nasıl taşıyacağımıza birlikte karar veriyoruz. Marangoz arkadaşlar uygulamasını yapıyor.

Şu an ülkemizde evinize aldığınız mobilyanın yüksek maliyeni göz önünde bulundurulduğunda Marangozlu evden eve nakliye hizmetinin önemi de ortaya çıkmaktadır.

Evinize, ofisinize aldığınız mobilyayı önemsiyorsanız, nakliye sırasında zarar görmesin, hasar almasın diye düşünüyorsanız o halde Marangozlu evden eve nakliye hizmetini almayı tercih etmelisiniz.

Marangozlu Taşımacılık

Modern şehir hayatında mobilyaların ev yaşantımızda verdiği rahatlık ve konfor artık vaz geçilmez hale geldi. Eşya taşınmasında eğer usta ve uzman bir marangozlu taşımacılık yapılmadığında en büyük hasarın mobilyalarımızda olduğu da tecrübe edildi.

Marangozlu taşımacılık

Öncelerde her şey battaniyelere sarılır taşınırdı. Bu tarzda yapılan ilk değilse ikinci taşıma da mobilyaların değişmesi kaçınılmaz olurdu.

Her defasında yeni mobilya almak aile bütçesi için büyük masraf oluyordu. marangozlu taşımacılık hizmeti ile mobila nakliye sırasında adeta özel korumaya alıyoruz.

Marangozlu Nakliyat Firması

Eşyanızı taşıtmak için hizmet almak istediğinizde, firma araştırır iken resmi firmamı, sözleşme yapıyor mu, nakliye sigortası yapıyor mu sorularına ek olarak da marangozlu nakliyat firması mı diye sormanızı tavsiye ederiz.

Marangozlu nakliyat firması değilse mobilyanızı taşımak yerine eski evinizde bırakmak sizin için daha ekonomik olacaktır. Çünkü usta marangoz olmadığında hem taşıtma ücreti ödüyorsunuz hem de taşınır iken harap olan mobilyayı yenileme ücreti ödüyorsunuz. Bunun maliyetini hesaplamak dahi istemezsiniz.

Marangozlu Nakliyat Fiyatı

Özel olarak marangozlu nakliyat fiyatı artı 300 TL veya 600 Tl gibi etiket bir rakam sunamıyoruz. Elbette marangozlu nakliyat fiyatı artı olmaktadır.

Marangozlu nakliyat

Fakat artı olacak marangozlu nakliyat fiyatı biraz da mobilyalarınızın özellikleri ve çokluğu ile alakalıdır.

Elbette bir mobilya ile birkaç mobilya için usta hizmeti, ambalaj gider bedeli ve taşımacılık da Marangozlu nakliyat fiyatı fark edecektir.

Bu nedenlerden dolayı ekspertiz inceledikten sonra ya da mobilyalarınıza dair detaylı bilgi edindikten sonra size marangozlu nakliyat fiyatı teklifi ve bilgisini sunacağız.

Şirketimizin tüm nakliye hizmetleri için İzmir evden eve nakliyat sayfasına göz atabilirsiniz.