Telefon: 0533 205 81 47

İnsan Kaynakları

Evden eve İzmir insan kaynakları yaklaşımımız ve politikamız ihtiyacı olan insanlarla çalışmaktır. Ne var ki bu işi gündelikçi, hamal emeği ve sektörü olmaktan çıkarmak istiyoruz. Burada asla gündelikçileri, hamallık yaparak ekmeğini kazanan insanları yargılamıyoruz. Hor ve hakir görmüyoruz. Aksine onların haklarını savunuyoruz. Hamalın hakkı sigortadır. Sosyal güvencedir. Hak ettiği ücrettir. Gündelikçinin de hakkı sigorta, sosyal haklarına kavuşması ve emeğini almasıdır.

Evden Eve İzmir İnsan Kaynakları Dikkat!

Evden eve İzmir insan kaynaklarımızda asıl dikkatimiz, asla sigortasız eleman almayacaktır. Çalıştırmayacaktır. Sigortasız eleman, insan çalışma hukukuna aykırıdır. Hak, hukuk gaspıdır. Gündelikçi ve hamal emeği olarak çalıştırılan arkadaşların sigorta hakları ve çalışma emekleri gasp edilmektedir. Bu emek gaspını yapanların sizin eşyanıza, evinize, ofisinize yaklaşımı nasıl olur onu da siz düşününüz.

Evden Eve İzmir İnsan Kaynakları Profesyonel Personel

EvdenEve İzmir İnsan KaynaklarıEvden eve İzmir insan kaynaklarımız meslekte profesyonelliği esas alır. Buraya şu üniversite mezunu, şu dilleri bilen, şu bilgisayar programları bilen arkadaşlar bize başvursun diyemiyoruz. Bu işin üniversitesi, diploması yok ama bir dili var. İş yapma dilidir bu dil. Sahiden çalışacak, işi öğrenecek, kalıcı meslek edinecek arkadaşlara firma bünyemizde ihtiyacımız olduğunda kesinlikle değerlendirmek istiyoruz.

Biz, yeni arkadaşlarla başlangıçları yapar iken, meslekte uzmanlaştırmayı, profesyonelleştirmeyi esas alıyoruz. İnsanların evini, iş yerini, ofisini, fabrikasını taşıma işini yapan, uzman personel vasfını, mesleğini kazanmasını istiyoruz. Evden eve İzmir insan kaynaklarımız aslında bunun için var. Kötü acı deneyimlerimiz var. Bu işi geçici, gündelikçi yapmak isteyenler daha çok başvuruyor. Bu arkadaşlara, geçici çalışmak, gündelikçilik yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmuyoruz. Olmayacağız.

Evden eve nakliyat İzmir insan kaynaklarımıza başvurduğunuzda sizden diploma istemesek te önce amacınızı istiyor ona göre yardımcı olmaya çalışıyoruz. Evden eve nakliyat mesleğinde profesyonel, uzman, işin ehli olmak isterseniz, bu isteğiniz, amacınız ve çabanız varsa, bizde size bünyemizde ihtiyaç dahilinde yardımcı oluyoruz.


 

İnsan Kaynakları