Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Lokma İşyerimizi Taşıdılar

Biz lokma dökeriz. Ölümün ardından hayır lokması olur. Nişan lokması olur. İzmir lokma olarak, nikah lokması dökeriz. Düğün lokması sunarız.

İnsanlar bize ulaştıklarında, bize kaç kişiye, nerede ne zaman lokma döktürmek istediklerini söylerler. Biz vazifemizi yaparız. http://www.evdeneveizmir.com.tr/ de bizden hayır lokması dökmemizi istemişti. İzmir lokma fiyatı bizde oldukça ekonomikti. Özel indirim yaptık ayrıca. O gün bu vesile ile hayır lokması için tanıştık. Aradan yıllar geçti.

İzmir Lokma İş Yerimizi Çok İyi Taşıdılar

İzmir Lokma İşyerimizi TaşıdılarHayırlı insanlar, İzmir lokmacı gibi, hayırlı firmalar hayatımıza girdiklerinde kalıcı oluyorlar. Yıllar boyunca bizim tüm çevremizin akrabamızın, dostlarımızın hatta müşterilerimizin eşya taşıma işini yaptılar. Kimseden en ufak şikayet yaptıkları işten şu ana kadar duymadık. Bizim kendi iş yerimizi de taşıdılar.

Değil eşya kırmak deyim yerinde ise iş yeri malzemelerimizi incitmediler. Öylesine nazik ve kibar iş yapıyorlar ki insan bazen özeniyor. Takdir ediyor. İzmir lokma dökümü ve servisi yapan işletme olarak o günden bu zamana bizde http://www.izmirlokma.web.tr firması olarak, evdeneve.com.tr nin dost, akraba, müşteri çevresinden onlarca insan için onlarca firma için hayır lokması döktük.

İzmir Lokma İş Yerimizi Taşımalarından Memnunuz

Lokmacı firmamız, taşınma esnesında sizden çok memnun kaldı. Umarız bizden de şikayet gitmemiştir. Şikayet gitmediğinden olmalı hala daha yeni insanlardan yeni firmalardan bu arkadaşların referans olduklarını duyuyoruz. Süreklilik ve kalıcılığın özü galiba hayırlı olmakta, hayırlı davranmaktadır. İyi niyetli olunduğunda dostluklar da işlerde baki oluyor.

Uzun yıllar öncesi bir işten doğan dostluk uzun yılların birikimini oluşturdu. Onlarca dostluğa vesile oldu. Onlarca insanın işinin yapılmasına neden oldu. Başka türlüsü de pek mümkün değil galiba. Bu zamanda buharlaşmayan insan ilişkisi bulmak kolay değil. Biz bu güne kadar gösterdikleri dostluktan ve iş dayanışmasından dolayı www.evdeneveizmir.com.tr sonsuz saygılar sonsuz teşekkürler sunuyoruz.