Telefon: 0533 205 81 47

Ağır Sanayi Atölyesinin Taşınması

Telefonun diğer ucundaki ses, “biz önce yapacağımız işi görmeliyiz? Nasıl hizmet vereceğimizi bilmeliyiz. “ diyorsa elbette, biz, bu firmanın işini, hizmet kültürü ile yatığını düşünüyoruz. Hardox atölyemiz taşınacaktı.

Sanayi Atölyesi Nasıl Taşınır?

İzmir taşıma firmalarını araştırıyorduk. Sanayi atölyesi nasıl taşınır? Daha çok internet sitelerinden aldığımız telefon numaralarını arıyorduk. “ Ucuza taşırız Abi “ diyen en az on firmaya, “teşekkür ederiz.” Diyerek telefonu kapattık ve iş yaptırmadık. Bize, “önce neyi nasıl, nereden, nereye taşıyacağımızı görme, inceleme, planlama şansı vermelisiniz. Ekspertizimiz ücretsiz, gelip atölyenizi ve iş yeri araç, gereçlerinizi inceleyecek, bize rapor sunacak, bizde size taşıma planımızı ve fiyat teklifimizi sunacağız” şeklinde gayet profesyonel ve kendinden emin yaklaşım gösterdi, İzmir nakliye firması.

Ağır Sanayi Atölyesinin TaşınmasıEksper geldiğinde detaylıca inceledi. Weldox malzemelerin ne olduğunu ve hassasiyetini sordu. Taşımak için nasıl bir hassasiyet göstereceklerini anlattı. Hardox sac kalıpları için detaylı bilgi aldı. Bunları not etti.

Nakliyatçıların çok yabancı oldukları bir alan bizim iş alanımız. Dolayısı ile hardox 400 nedir, ne işe yarar, hassasiyeti nasıldır nasıl taşınmalıdır pek de tecrübeleri yok. Bunu açıkça da söyledi arkadaşlar. Bu bizim için önemliydi. Hardox 450 için nasıl bir nakliye süreci olmalı karşılıklı bilgi alış verişi ile planladık aslında.

Yine diğer atölye malzememiz hardox 500 kalıpları araca nasıl yerleştirilir. Nasıl kaldırılır, nasıl indirilir üzerine detaylı görüş alış verişi ile planladık.

Atölyemizi Sözleşmeli Taşıdılar

Verdikleri rakam üzerine pazarlık yaptık. Bizi kırmadılar. Ricamızı dikkate aldılar. Sözleşmemizi yaptık. Taşınma sürecini başlattık. Gördük ki bizden daha özenli, hassas davrandılar. Nakliye sigortası yapmayı dahi ihmal etmediler. Bunlar önemli mi tabi ki çok önemli. Biz de iş yapıyoruz ve işin profesyonel niteliğinin nasıl oluştuğunu aslında çok iyi biliyoruz.

Özellikle ağır sanayi malzemelerinin olduğu fabrika ve atölye taşınmasında İzmir nakliyatı özellikle memnun kaldığımız için tavsiye ediyoruz. Bir kere buradan teşekkürlerimizi sunuyoruz.