Telefon: 0533 205 81 47

Sağlam Araç sağlam Nakliyat

Sağlam taşımacılık için sağlam nakliyat araçlarına sahip olmak gerekir. Bu aslında her iş için geçerlidir. İşi yapan araç ve gereçler sağlam olursa, sağlam ustalık elinde o iş çok iyi yapılır. Çok iyi sonuçlar ortaya çıkar.

Nakliyat Aracının Kasası Aşınmaz Olmalı

İzmir evden eve nakliyat firması da çöp konteynırlarının kasalarının kaplamasından esinlenmiş. “ Bu çöp arabalarının kasaları neden yıpranmıyor?” diye sorgulamış. Araştırma yapmış. Özellikle hardox üzerinde yoğunlaşmış. Weldox nedir nasıl yapılır üzerine kafa yormuş. Bizi bulmuş. İnternet sitemizden telefonumuza ulaşmış. Telefonda verdiğimiz bilgiler üzerine “İzmir de ofisiniz var mı?” diye sordu. “Tabi ki, hardox sac üzerine çalışma yapan ofisimiz ve atölyemiz İzmir de var.” Cevabımız üzerine ofisimize geldi.

Sağlam Araç sağlam Nakliyatİşinde profesyonelleşenler genelde araştırmacı olanlardır. İlk öğrendiği ile kalarak iş yapanlar zamana ve tekniğe yenilmekten kurtulamıyorlar. İzmir nakliyat firması da gerçekten belli ki “işimi daha nasıl sağlam yaparım” diye araştırıyor, inceliyor, öğreniyor.

“İzmir şehirlerarası nakliyat araçlarının kasalarının zamanla yıprandığını, aşındığını, çizildiğini gereksiz masraf çıkardığını, performansının düştüğünü, zaman kaybı olduğunu” anlattılar. Biz, hardox 400 araç kasası nasıl giydirilir giydirilirse nasıl verim sağlanır, anlattık. Hardox 450 bu tür araçlarının kasasının korunmasında maksimum verimi nasıl sağlar bilgilendirdik. Hardox 500 çözümlerini, özelliklerini detaylı şekilde anlattık. Hafriyat kamyonlarını örnek verdik. Hem dayanıklı nakliyat aracı kasası olacak, aşınmayacak, yıpranmayacak hem de araca yük oluşturmayacak veya en az düzeyde yük oluşturacak çözümler sunduk.

Şehirlerarası Nakliyat Araçlarının Kasası Sağlamlaştı

İzmir nakliyatın, şehirlerarası nakliyat araçlarının kasalarını sağlamlaştırdık. Araca en az yük binecek, uzun ömürlü dayanıklılığı ve aşınmazlığı oluşturacak giydirmeyi yaptık. Deneme amaçlı da firmamızın İstanbul’a taşınacak ağır malzemelerini taşıttık. Kendileri de test ettiler. Memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Biz yaptığımız işin oluşturduğu sağlamlığa güveniyoruz. İzmir nakliyatın profesyonel ve sağlam araçlarını ve iş yapma ustalığını, sağlam iş yapma becerisini gördük, tavsiye ediyoruz.