Telefon: 0533 205 81 47

Hızlı İş Yeri Taşıma

Hızlı iş yeri taşıma bizim açımızdan çok önemliydi. Otomatik kapı firmamızın bir şubesi İzmir’deydi.

Acilen şubemizi taşımak zorundaydık. Bir an önce işlerimize başlamamız lazımdı. Otomatik kepenk geç kalsak uğrayacağımız zarar çok büyük olacaktı.

Bir çok taşıma firması ile görüştük. Her birinin farklı farklı yaklaşımları oldu. İkna edici güven oluşturan firma bulmak o kadar kolay da değil. Çok iyi intiba bırakan bazı işletmelerin de zamanı bize uymadı. Bir çok işini yaptığımız bir firmanın önerisi ile arkadaşlar ile görüştük. Geldiler iş yerimizi gördüler. Eşyalarımızı incelediler. Biz hızlı taşınmak istediğimizi ifade ettik.

Hızlı iş yeri taşıma nasıl yaptılar?

Hızlı İş Yeri TaşımaBize hızlı taşımayı nasıl yapacaklarına dair detaylı sunum yaptılar. Ambalaj, paket ve güvenli stop koruma yöntemlerini ifade ettiler. Kullandıkları asansörün kalitesine dair detaylı sunum yaptılar. Biz ikna olduk. Fotoselli kapı firmamızın da nayladığı sözleşmemizi imzaladık. Hemen çalışmaya başladılar. Profesyonel çalışma yöntemi her anlamda hızı artıran bir yöntem olduğunu gözlerimiz ile gördük.

De-montaj ve montaj işini yapan ekipleri oldukça hızlıydılar. Çünkü kullandıkları ekipman çok iyiydi. Abartılı olmasın ama de-monte edilecek makinaları bu makinaların ustası gibi de-monte ettiler.

Ambalajlama malzemeleri ile özeldi. Ambalaj malzemesi çok iyi olduğundan paketleme ve ambalaj çok hızlı oldu.

Kullandıkları asansör ve operatörü işinin ehli idi ve hangi makinayı nasıl taşıyacağını çok iyi bildi ve çok iyi uyguladı. Seksiyonel kapı malzemeleriniz deyim yerindeyse incinmedi. 

Bize güven veren taşıma gerçekleştirdiler

Bize güven veren taşıma işini yaptıklarını bizzat gördük. Daha en baştan yaptıkları inceleme sonrası sözleşme ve taşıma sigortası zaten güven oluşturmuştu. Taşıma elamanların yaptıkları işte usta olduklarını görünce güvenimiz arttı. Çalakalem işi değil her anlamda tam önlem aldıkları işi yaptılar. Biz şu makine çarpar mı, arızalanır mı kaygısı yaşamadık. Gayet güvenli çalıştıklarını zaten gördük.

Biz de iş yapıyoruz. Taşıma firmasının da işini yaptık. Nakliyat araçlarının garaj kapılarını yaptık. Döner kapı. İşletmemize ilişkin detaylı bilgiyi linklerimizden inceleyebilirsiniz.

İş yerinizi hızlı ve güvenli taşımak istediğinizde arkadaşların firmasını gönül rahatlığı ile önerebiliriz.

Arkadaşlara da ayrıca buradan teşekkürlerimizi tekrar iletmek için yazdık.