Telefon: 0533 205 81 47

Memnun Eden Nakliyeci

Uzun zamandır, yalnız yaşayan Hale Ablam, yaz İzmir’e gel, “hem tatil yaparsın hem de bir ara benim evin taşınmasına yardımcı olursun” diye ısrar ediyordu.

Biz, Belçika, Antwerpen de, scherm reparatie işiyle meşgulüz. Türkçeye telefon tamir işleri olarak da çevrilebilir. Fırsat oldukça memlekete gidiyoruz elbette. Hani İzmir de fena teklif değildi. Hale Ablam için de iyi olacaktı.

Ablamın Ev Eşyasını Naklettiler

Memnun Eden NakliyeciÇok kolay değilmiş ablamın anlatımına göre ev eşyası taşımak. “Korsanı, hırsızı, dolandırıcı” var diyor. Gözü de korkmuş açıkçası. Oysa bizim işler de güven gerektirir. Reparatie gsm Antwerpen diye Google den bizim işletmeyi bulan Belçika yurttaşı da önce güven sorunu yaşıyor. Fakat böyle, hırsızlık, dolandırıcılık şeklinde değil, acaba iyi tamir yapar mı, acaba işin de uzman mı kaygısı yaşar. Bu tür iş adı altında dolandırıcılık da maalesef bizim memlekete has dolandırıcılık tipi galiba.

Neysem, doğal olarak internetten, yani Google arama motorundan bulduğun bu firma ile, yani, evdeneve.com.tr ile Hale Ablamın evini taşıtmaya karar verdim. Aslında her şeyi gayet sıralı, aşamalı, yasal hatta sözleşmeli yaptılar. Eşyalara nakliye sigortası dahi yaptılar. Hale ablam ısrarla, ”sen buradasın diye böyle” dese de firmanın çok temiz, özenli ve düzenli, iş yaptığını gördüm. Benle alakası yok aslında, firma kendi işini gayet düzenli yapıyor.

Bize de müşteri geldiğinde, herstellen gsm, yani “telefonumu tamir eder misin?” dediğin de bizde müşteriye değil telefona bakıyoruz. Müşteri işleri zorlaştıran gergin biri olursa haliyle sıkıntılı ve zor çalışma oluyor.

Özel Eşya Dışındakiler Paket Yaptılar

Biz de nakliyatçı arkadaşların işlerini zorlaştıracak, zor, gergin dil kullanmadık. Zaten taşımacı arkadaşlar bize iş bırakmadılar. “Özel eşyanızı, varsa mücevherinizi alın, gerisini biz toplar, paketler, taşırız” dediler ve böyle de yaptılar.

Ülkemiz de İzmir de taşımacılık işini memnun edecek şekilde yapan bu firmaya teşekkür etmek için yazdık.

Çok sağ olun. Öneriyorum. Gözünüz arkada kalmaz. Nakliyelerinden memnun kalırsınız.

Yorum: Ali Topbudak