Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Odadan Odaya Taşınma

İzmir odadan odaya taşınma sizin için artık daha kolay. Neden? Bu işi özel ve profesyonel yapan bir firma var. “Hafta sonu gelsin taşınalım, bu hafta olmadı haftaya taşınalım, çok yorgunum bu haftada kalsın” gibi dertlenmenize artık gerek kalmadı. Bize sitemizden veya mailimizden ya da telefonumuzdan ulaştığınızda, İzmir il sınırları için de olan adresinizi vermeniz yeterli. Bizim ilgili arkadaşımız ön inceleme yapıyor. Taşınma nasıl, ne zaman ve hangi ücret ile yapılacak sizin ile diyaloğa giriyor.

İzmir Odadan Odaya Taşınma Firması

İzmir Odadan Odaya Taşınmaİzmir odadan odaya taşınma sözlü olarak siz “olur” dediğinizde personelimiz geliyor. Mobilyanız için mobilya ustası olacaktır. Mobilyanızın de-montesini ve montajını mobilya ustamız yapacaktır. Beyaz eşyanız için beyaz eşya işinde usta personelimiz geliyor. Yeni odanızda beyaz eşyalarınızı tek, tek kuruyor, çalıştırıyor sizin onayınızı alıyor. Diğer eşyalarınız için de işin de uzman, meslekten personelimiz çalışıyor. Eşyalar sizin istediğiniz şekilde düzenleniyor.

İzmir Odadan Odaya Profesyonel Taşınma

Siz sadece önceden veya taşınma esnasında yer gösterebilirsiniz. “Buz dolabı şuraya, televizyon buraya, mobilya şöyle olsun” şeklinde dizayn işinde yönlendirebilirsiniz. Buzdolabım çalışmadı, mobilyam monte edilemedi gibi sıkıntılarınız da olmuyor. Siz, yük taşımaktan kurutuluyorsunuz. Arkadaşlarımız titiz çalışıyor. Yer deki parkenizin çizilmeyeceği kadar titiz çalışıyor. Yerde, duvarda, camda, kapıda, pencerede en küçük hasar dahi oluşmuyor. Amaç da bu zaten.

İzmir Odadan Odaya Taşınma Fiyatı

İzmir Odadan Odaya Taşınmaİzmir odadan odaya taşınma sadece ev için değil, iş yeri, ofis hizmeti de veriyor.

Aynı bina içinde, nakliyat aracı gerektirmeyen, taşınma işinde kendini donatan personelimiz çalışıyor.

İş yerinde olası aralarınızın taşınmasında da İzmir odadan odaya taşınma servisi, hizmeti alabilirsiniz. İzmir odadan odaya taşınma fiyatı, eşya yoğunluğuna ve eşya özelliğine göre şekillenen bir fiyattır.

Peşinen İzmir odadan odaya taşınma fiyatı 250 TL, İzmir odadan odaya taşınma fiyatı 500 TL rakamı vermek doğru değildir. Eşyanızı incelemeye gelen arkadaşımız, inceleme sonrası taşımacılık fiyatını sunacaktır.