Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Taşımacılık da Yeni Kampanyalar

Nakliyat sektöründe kampanya farklı yorumlanıyor. Kampanya özel durumlar için özel gruplar ile dayanışmayı amaçlayan indirimli ücret uygulamasıdır. Firmamız hangi grubun ne zaman indirime ihtiyaç duyduğunu bilerek ona göre kampanya düzenliyor.

İzmir Taşımacılık Yaşlılara İndirim

İzmir Taşımacılık da Yeni KampanyalarKampanya elbette özünde dayanışarak daha çok iş yapmayı içerir. Biz yaşlı ve engelli yurttaşlarımıza ev eşyası taşıma da %15 lik kampanya indirimi gerçekleştiriyoruz. Burada ama hem dayanışmak hem de engelli ve yaşlı yurttaşlarımızın ev eşyalarını taşımaktır. İnsanlık dayanıştığı kadar güçlenmiştir.

İzmir Taşımacılık Sezom İndirimleri

Kampanyalarımız genelde değişik sezonlarda işlerimizin yoğunluğuna ve kimi sektörlerin iş durumuna göre değişiklikler göstermektedir. Örneğin memur arkadaşlara indirimli kampanya uygulamalarımız gerçekleşebilmektedir. Özellikle atama dönemlerinde yardımcı olmak amacını da taşıyan memura destek amaçlı indirimlerimiz ciddi boyutlara ulaşmaktadır. Memursanız taşınacaksanız bizim ile irtibata geçiniz ve memura kampanyalarımıza dair güncel bilgi alınız.

İzmir Taşımacılık İşçlere Kampanya

İzmir Taşımacılık da Yeni KampanyalarÖzellikle mevsimlik işçi vatandaşların sezonunda sadece mevsimlik işçilere özel indirimlerimiz ve kampanyalarımız olmaktadır. Ülkenin uzak köşesinden uzak yollardan çok zahmetli yolculuk ile gelen ve zor koşullarda çalışan mevsimlik işçiler taşınma öncesi firmamızdan kendilerine özel kampanya ve indirime dair bilgi alabilirler. Bilgi aldıktan sonra karar verebilirler.

Tayin ve terfi dönemlerinde firmamız tüm gruplara özel indirim kampanyaları düzenlemektedir. Sağlıkçı, eğitimci, idareci yurttaşlar bu tayin ve terfi sebebi ile taşındıklarında kampanyalarımıza ilişkin bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirler.

İzmir Taşımacılık da Yeni KampanyalarEvden eve İzmir için İzmir taşımacılık da en ciddi kampanya işini profosyonel yapmak, taşımayı sizin maksimum mennuniyetinizle gerçekleştirmektir.

Kampanya anlayışımız hileye dayanmıyor.

Emekten kaçınan, taşıma ekipmanından kaçınan, amatör ve taşınmayi cinnete dönüştüren, maliyeti düşürmek adına kabus yaşatan kampanyaları onaylamıyoruz.

Bizim için kampanya evden eve, odadan odaya veya şehirler arası taşınma da en güvenli, en sağlıklı ve huzur veren performansı, bunun için gereken emeği, ekip ve ekipman verimliliğini gerçekleştirmektir.

İzmir Taşımacılık Öğrenci İndirimi

Tüm profosyonelliğimiz ile öğrencilere maliyet anlamında katkı sunmak adına, %15 indirim uyguluyoruz.

Evden eve İzmir, Sizi huzurlu taşınma kampanyasına davet ediyor.