Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Asansörlü Taşıma

İzmir asansörlü taşıma taşımanın en avantajlı yanı eşyalarınızın zarar görme riskinin çok aza indirilmesidir. Personelin sağlam bir ambalaj ve paketlemesi sonrası eşyalarınız, cam veya balkondan asansöre yüklenerek aşağıya indirilmektedir.

İzmir Asansörlü Taşıma Avantajları

İzmir Asansörlü Taşımaİzmir asansörlü taşıma personeli de önemli oranda rahatlatmış taşımanın eziyet olmasının önüne geçmiştir. Merdiven boşluğundan, buz dolabı taşımak kolay değildir. Onca eşyayı fizik gücü ile yüksek katlardan indirmek basit iş değildir.

Bir çok çalışma arkadaşımızın bu ağır yük taşıma esnasında fiziki rahatsızlıkları baş göstermiştir. İzmir asansörlü taşımada evinizin konumuna, sokağınızın durumuna göre, uygun bir yerden, ihtiyaca göre, mekanik ya da hidrolik asansör kuruyoruz.

İzmir Asansörlü Taşıma Tekniği

Evinizin uygun balkonu ya da camından önceden paketlediğimiz eşyaları asansör sepetini kullanarak aramıza yüklüyoruz. Yeni evinizin katı yüksek ise orada da benzeri yöntem ile asansör kuruyor ve benzeri yöntem ile eşyanızı yeni evinize taşıyoruz.

Komşularınız sesten kurtuluyor. Eşyalarınız kapılara, merdiven boşluklarına çarpmaktan kurtuluyor. Bizim personelimiz ağır yük taşımaktan kurtuluyor. İzmir asansörlü taşıma her kes için avantaj sağlıyor.

Çok hızlı olduğu için de saatlerce sürecek işi çok çabuk yapıyor. Bu hem size, hem bize zaman kazandırıyor. İzmir asansörlü taşımada asansör güvenliğinin ve kurulumun doğru yapılması, tüm iş güvenliği önlemlerinin alınması çok önemlidir. Operatörümüz işin uzmanıdır.

İzmir asansörlü taşımada evinizin balkonuna kuracağımız modüler asansörlü taşımacılık sistemimizle merdiveninizin dar ya da alçak olması sorun olmaktan çıkıyor.

İzmir Asansörlü Taşıma Güvenliği

İzmir Asansörlü Taşımaİzmir asansörlü taşıma, bu sistemle eşyalarınızı İzmir Asansörlü Taşımacılık direk balkondan nakliye aracına getirerek, hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. 20. kata kadar ulaşabilen ve 300 kg. a kadar yük taşıya bilen asansör sistemimizle verdiğimiz daha hızlı ve daha güvenilir olan bu taşınma hizmetinin ismini asansörlü evden eve nakliyat olarak adlandırıyoruz.

 


 

İzmir Asansörlü Taşıma