Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Malatya Nakliyat

İzmir Malatya nakliyat D300 karayolundan 1178(Bin Yüz Yetmiş Sekiz) kilometrelik yol demektir. Normal oto ile on üç saat kırk dakikalık yolculuktur bu ki nakliyat aracı ile çok daha uzun süreceği de bellidir. Birkaç sokak öbür tarafa değil yani, birkaç kilometre ilçe, il ya da mahalle arası nakliyat değil, ülkenin bir ucundan diğer ucuna yapılan nakliyattan söz ediyoruz.

İzmir Malatya Nakliyat Bilgilendirme

İzmir Malatya nakliyat için İzmir’den çıkan araç,  Turgutlu, Uşak, Afyonkarahisar, Akşehir, Kadınhanı, Konya istikametinden, Aksaray, Nevşehir, Kayseri üzerinden Pınarbaşı, Gürün, Darende’den Malatya’ya ulaşmaktadır. İzmir Malatya Nakliyat

Malatya’dan yola çıkan nakliyatta tersi istikamette İzmir’e ulaşmaktadır. Alternatif olabilecek iki ayrı yol daha vardır biri Afyonkarahisar Ankara, Kayseri Malatya diğeri de Konya, Adana, Antep yoludur.

İzmir’den yola çıkan araç, elbette, Afyon’a gidebilecek ev eşyalarını da alabilir, Kayseri ay da Konya’ya gidebilecek ev eşyalarını da alabilir.

Malatya’dan yola çıkan araç da ihtiyaç dahilinde Konya, Kayseri ev eşyalarını alabilir. Malatya İzmir nakliyat'ın böylesi bir avantajı vardır. Araçlara doğru istiflenip doğru paketlendiğinde bu hem daha ekonomik hem de daha güvenli olabilir.

İzmir Malatya Nakliyat Firması

İzmir Malatya nakliyat firmalarının bir çoğu yetki belgesine sahip değildir. Trafik, zabıta ve maliye denetiminde fark edildiğinde araç içindeki eşyalar ile bağlanabilmektedir.

Bu sizin için felaket anlamına gelebilecek bir sonuç değil midir? Eşyalarınızın bağlanmasını istemiyor iseniz, öncelik ile Malatya İzmir nakliyat firmasının ulaştırma bakanlığından aldığı yetki belgesinden emin olmalısınız. Olması gereken sadece bu belge de değildir.

Firmanın mali kaydı olmak zorundadır. Mali kaydı olmayan vergi kaçıran kayıt dışı firmalar, denetimler de yakalandıklarında araçlarına el konulabilmektedir.

Bunun bedelini de siz ödeyebilirsiniz? Bu da es geçebileceğiniz bir konu değildir. İster iseniz umursamayınız. Dolandırıldığınızda veya eşyalarınızı taşıyan araç bağlandığında, geç de olsa umursamak zorunda kalacaksınız.

İzmir Malatya Nakliyat Fiyatı

İzmir Malatya nakliyat fiyatı için araştırma yapıyorsanız, eşyalarınızı görmeden, evinizin konumunu bilmeden fiyat veren firmalar için lütfen bilinçli olunuz.

Doğru fiyat evin konumu ve eşya yoğunluğuna göre verilir. Bu tür tuzaklara düşmemek, hatta boşa çıkarmak için İzmir Malatya ucuz nakliyat laflarına, Malatya İzmir nakliyat şok, 5000 TL, 50100 TL gibi sözlere lütfen kanmayınız. Kanar iseniz eşyanız da eviniz de risk altında dolandırılma riskinde demektir.

İlginizi çeker ve detaylı bilgi olarak size ayrıca İzmir evden eve sayfamıza bakmanızı İzmir nakliyat telefon bilgilerimizden irtibata tavsiye ederiz.


 

İzmir Malatya Nakliyat