Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Kocaeli Nakliye

İzmir Kocaeli nakliye, E881 karayolu üzerinden yaklaşık 448 kilometredir. Takriben beş saatlik yoldur. Oto ile beş saat de alınabilen bu yol nakliyat aracı ile biraz daha uzun zaman sürebilmektedir.

İzmir İstanbul otobanın yapılıyor olması bir kısmının da yer yer hizmete girmesi İzmir Kocaeli nakliyat hizmetini her anlamda daha kolaylaştıracaktır.

İzmir Kocaeli Taşımacılık

Biz, İzmir Kocaeli taşımacılık şehirlerarası taşımacılık için araçlarımızı özel donattık. Personelimizi sadece bu iş için şehirlerarası nakliye için hazırladık. Amacımız, güvenin, kalitenin ve hızın hizmetini sağlamaktır.

İzmir Kocaeli nakliye için kullandığımı temel de iki temel yöntem var.  

Birinci yöntem, İzmir Kocaeli nakliye sizin eşyanıza özel ekip ve araç ile yapıyoruz.İzmir Kocaeli Nakliye

İkinci yöntem ise, İzmir Kocaeli nakliye için, bölümlendirilmiş nakliyat aracımız ile, bu yol üzerinde ki adreslere taşınan yurttaşların eşyalarını taşıdığımız, parsiyel veya parça eşya taşımadır.

İzmir Kocaeli parça eşya-parsiyel nakliye için araçlarımız özel olduğundan, bu iş de uzmanlaşan personelimiz olduğundan hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır.

İzmir Kocaeli Nakliyat

İzmir Kocaeli nakliyat için, eşya durumunuza, yoğunluğunuza, acelenize ve ayırdığınız bütçeye göre, tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda, sizin tercihiniz esas alınarak, bir yöntem oluşturulmaktadır.

Siz bir aceleniz yok ise, eşyanız çok fazla değilse, çok özel eşyalarınız yoksa, taşınmanız acil değilse, İzmir İzmit taşımacılığın ekonomik de olmasını istiyorsanız, İzmir Kocaeli parsiyel nakliyat yöntemini kullanmanız en doğru taşınma yöntemi seçimi olacaktır.

İzmir İzmit parsiyel taşımacılığın tek dezavantajı, zamana yayılmasıdır. Bursa, Manisa, Balıkesir, Sakarya, Yalova gibi aynı yol, yön üzerinde ki illerden de eşya taşıyacak vatandaşların, eşyası, özel bölümlendirilmiş, taşıma aracına, ineceği sıralama esas alınarak yüklenir.

Sıraya göre de eşya indirilir. Ayrı, ayrı bölümler olduğundan, hiçbir eşyanın karışma veya kayıp olma ihtimali yoktur. Hiçbir güvenlik riski yoktur. Doğal olarak daha ekonomiktir. Fakat zamana yayıldığından acil taşınmak isteyenlere önerilmez.

İzmir Kocaeli Nakliyat Fiyatı

İzmir Kocaeli nakliyat fiyatı, özel taşımacılık ve parsiyel taşımacılığa göre değişir bu fiyatlandırma. İzmir Kocaeli nakliyat fiyatı parsiyel eşya taşıma olursa daha ekonomik olur.

Sadece sizin eşyanıza özel araç ve personel ile yapılan özel taşımacılık olursa elbette biraz daha farklı olur.

İzmir Kocaeli nakliyat fiyatı, taşınacak eşyanın bulunduğu kat yüksekliğine, taşınacağı güzergaha, eşya yoğunluğuna, taşınacağı yeni yerin kat yüksekliğine göre gibi farklı kriterler ile hesaplanır. Bu bilgiler netleştikten sonra somut rakam verilir.

İzmir Kocaeli nakliyat fiyatı için daha detay bilgi ihtiyacınız varsa, bize ulaşabilirsiniz.

İlginize çekerse eğer şu sayfamızdaki evden eve nakliyat İzmir bilgilerimizde size faydalı olabilir.


 

İzmir Kocaeli Nakliye