Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Sivas Eşya Taşımacılık

Uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve nitelikli bir nakliyat işlemi sunmaktadır. İzmir Sivas eşya taşımacılık işi yapan firmamız eşyalarınızı güvenli ve özenli bir şekilde istenilen adrese ulaştırmaktadır.

İzmir ve Sivas arasındaki mesafe 1.030,4 km ve 12 saat 1 dakikadır. Bu kadar uzun mesafede eşya taşımak isteyen kişilerde ister istemez bir kaygı oluşmaktadır. İzmir Sivas eşya taşımacılık yapan firmamız endişenizi anlıyor ve bunun için de hassas bir taşıma yapmaktadır.

Firmamız profesyonel ekibi ile sizler için çalışmaktadır. Ekibimizin uzmanlığı sayesinde eşyalarınız sınıflandırılarak paketleme ve ambalajlama işlemlerinden geçmektedir.

İzmir Sivas eşya taşımacılık firmamız eşyalarınızı hassasiyetlerine göre sınıflandırır ve özel etiket kullanır. Kırılabilir olan eşyalarınız özel etiketleme sayesinde güvenli olarak taşınır.

İzmir Sivas Nakliyat

İzmir Sivas nakliyat yasal olarak hizmet veren bir firmadır. Yasal bir nakliyat firmasının sahip olması gereken bütün belgelere firmamız sahiptir. Firmamız elinde bulundurduğu belgeler ile yetkili ve güvenli bir nakliye işi yapmaktadır.

Firmamızın araçlarının şehirlerarası taşıma yapmak için mükellefiyet belgesi bulunmaktadır. İzmir Sivas nakliyat araçlarımızın şehirlerarası nakliyat yapmak için ulaştırma bakanlığından onaylı yetki belgesi bulunmaktadır. Taşıma yapacak olan ekibimizin de gerekli sertifika ve uzmanlığı bulunmaktadır.

İzmir Sivas nakliyat ev eşyası, iş yeri malzemesi, ofis eşyası, fuar taşımacılığı ve birçok nakliye işlerinizde sizler için hizmet vermektedir. Her türlü nakliye işiniz firmamız tarafından karşılanmaktadır. İstenilen adreslerden eşyalarınız alınır ve yine istenilen adrese sağlıklı bir şekilde ulaştırılır.

İzmir Sivas Bilgilendirme

İzmir ve Sivas arası epey uzun bir mesafedir. Bu mesafede taşınacak olan eşyalar daha özen gösterilerek taşınmalıdır. Uzun süre yolda olan eşyaların durumu önemlidir.

Hasar almadan istenilen adrese ulaşılması hem firmalar için hem de eşya sahipleri için önemlidir. İzmir Sivas bilgilendirme için dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır.

Mesafeler ister uzun olsun ister kısa olsun özensiz firmalar her türlü eşyalarınızı hor bir şekilde taşıyabilmektedir. Eşyaların başına ne geldiği, sizin nasıl mağdur olduğunuz onlar için önemli değildir.

Bu özensiz firmalar ceplerine atacağı paranın derdindedir. İzmir Sivas bilgilendirme ile böyle durumlarla karşılaşmamanız için size dikkat etmeniz gerekenleri söyleyeceğiz. İşte dikkat edilmesi gerekenler;

 • Yasal firmalardan hizmet almalısınız. Denetime açık ve şeffaf bir çalışma tarzına sahip firmalar ile yan yana gelinmelidir.
 • Hizmet veren firmaların şehirlerarası taşıma yetki belgesi bulunmalıdır.
 • Yasal hizmet veren firmaların araçların logo ve iletişim numarası bulunmalıdır. Ayrıca çalışanların logonun bulunduğu kıyafetler ile hizmet vermesi gerekir.
 • Çalışanların günlük çalışanlardan değil firma bünyesinde çalışan sigortalı kişilerden oluşması gerekir.
 • Sigortalı nakliye yapılması önemlidir. Eşyalarınızın başına bir şey geldiğinde nakliye firmaları sigorta ile bunu telafi etmektedir.
 • Sözleşmeli nakliye yapılmalıdır. Böylece istenmeyen durumlar ile karşılaşılması olasılığı ortadan kaldırılır.
 • Nakliye hizmeti verecek olan firmaya doğru bilgi verilmesi önemlidir. Firmalar bilgiler doğrultusunda bir taşıma programı ve planı oluşturur.
 • Taşıma işleminin yapılacağı yerin konumu önemlidir. Konuma göre araçların ve asansörün yeri belirlenir.
 • Özel ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanılmalıdır. Eşyalar sınıflandırılarak paketlenmelidir. Kırılacak olan eşyalar için özel etiketlenme yapılmalıdır.
 • Adil bir taşıma için firmaların ekspertiz hizmetinden faydalanılmalıdır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veren firmamız ekspertizin hazırladığı rapor doğrultusunda tarafsız bir fiyatlandırma bir taşıma planı oluşturur.
 • Fiyatlar faturalanmalıdır. Firmaların faturalandırma ile çalışması önemlidir.
 • Firmaların eşyaların montaj ve de-montaj işlemini gerçekleştirmesi önemlidir.

İzmir Sivas bilgilendirme için söyleyeceklerimiz belirttiğimiz gibidir. Dikkat etmeniz gereken hususlar bahsettiğimiz gibidir. Eğer dikkat etmeniz gereken noktalarda eksiklik olursa kesinlikle o firmalardan hizmet almayınız.

Güvenli İzmir Sivas Nakliye

Güvenli İzmir Sivas nakliye hizmeti veren firmamız eşyalarınız için hassasiyetini en yüksek seviyede tutmaktadır. Yapmış olduğumuz nakliye sözleşmeleri ve sigortası ile bunu sağlamaktayız. Hasar gören eşyanız olduğu takdirde firmamız bu hasarı telafi etmektedir.

Güvenli İzmir Sivas nakliye hizmeti için ekibimiz bütün ekipmanlarını seferber etmektedir. Gerek personelimizin bilinçli çalışması gerek de araçlarımız ile bunu sağlamaktayız.

Asansörlerimiz ile yaptığımız taşıma ile eşyalarınızı hasar alamadan güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Özel ambalaj ve paketleme işlemleri ile güvenli İzmir Sivas nakliye işlemi gerçekleştirmekteyiz. Kırılabilme ihtimali olan eşyalarınız için ayrı bir etiket kullanmaktayız.

Böylece bu eşyaların taşıma ve yerleştirilmesi sırasında ekstra özen gösterilmektedir.

İzmir Sivas Nakliyat Fiyatı

İzmir Sivas nakliyat fiyatı belirlenirken pek çok unsurdan etkilenilmektedir. Fiyatlarımız sabit değildir. Kat edilen mesafe, eşya yoğunluğu, oda sayısı, kullanılacak araçlar ve malzemeler gibi birçok unsur taşıma için yapılacak fiyatlandırmada etkendir.

İzmir Sivas nakliyat fiyatı firmamız tarafından ücretsiz ekspertizler ile oluşturulmaktadır. Ekspertiz arkadaşlarımız tarafsız bir şekilde bütün durumları göz önünde bulundurarak fiyatlandırma ve bir taşıma planı oluşturmaktadır. Eşyaların nasıl taşınacağı ve ne kadara taşınacağı bu raporlar ile belirlenir.

Sivas İzmir nakliyat fiyatı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz hemen firmamız ile irtibata geçmelisiniz.

Firmamız sizler için detaylı bir bilgilendirme yapmaktadır. İsterseniz firmamızı ziyaret ederek, İzmir evden eve nakliyat takılan konuları netliğe kavuşturabilirsiniz.


 

İzmir Sivas Eşya Taşımacılık