Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Ankara Nakliyat

İzmir Ankara nakliyat, deyimli, profosyonel ekibimiz ile, son teknoloji ile donatılmış araç filomuz ile ekonomik fiyatlarımız ile yedi yirmidört hizmet sunan firmayız.

İzmir Ankara nakliyat yada Ankara İzmir nakliyat, İzmir Ankara arası ev, işyeri, fabrika, ofis, büro, tekstil, parsiyel, sahne sistemleri, fuar taşımacılığı yapıyoruz.

Firmamız tam anlamı ile profosyoneldir. Şehirlerarası nakliyat için gerekli tüm yetki belgelerine sahiptir. Şehirlerarası sigortalı nakliyat yapıyoruz. Asansörlerimiz ile şehirlerarası nakliyatı asansörlü sistemimizi kurarak gerçekleştiriyoruz.

İzmir Ankara  Nakliyat Fiyatları:

İzmir Ankara nakliyat fiyatları için şehirlerarası nakliyat yapan firmaları araştırıp fiyat aldığınızda 280TL, 2850TL, 2900TL gibi bir çok fiyat almanız mümkündür. Ankara İzmir nakliyat fiyatlarını her firma kendi koşullarına göre verir.

Bu denli fahiş fiyat farkı hali ile yurttaşların kafasının karışmasına yol açar. Kafa karışıklığı oluşmaması için neden fiyat farkı bu denli fahiş soruna açıklık getirip yurttaşları bilgilendirmek dürüst ticaret ahlakının gereğidir.

İzmir Ankara nakliyat fiyatları niçin çok çok farklı? Bu sorunun bir değil çok fazla cevabı mevcuttur. Öncelikle bir çok İzmir Ankara nakliyat firması yasal değildir. Yasal olmadığı için vergi ödememektedir.

Yani devletten hırsızlamaktadır. Bu  ucuz fiyat vermesine bir nedendir. Bu aynı zaman da haksız rekabettir. Zira yasal firmalar vergisini ödemektedirler.

Yasal olmayan İzmir Ankara nakliyat firmalarının fiyatlarının ucuz olmasının diğer bir nedeni de elemanlarını sigorta ödememesidir.

Sigortasız eleman hem elemanın insan hakkına tecavüzdür. Hem de elemanın emeğinden ve hayatından çalmaktır. Ucuzcu korsan denen bu firmalar Ankara İzmir nakliyat fiyatlarını ucuzlatırken aslında sizden, devletten  ve işçisinden çalmaktadır.

İzmir Ankara nakliyat fiyatlarının çok çok farklı olmasının diğer bir nedeni de bazı firmaların komisyonculuk yapmasıdır. Komisyoncu firmalar sadece kağıt üstünde vardır. Bu firmaların nakliyat yapacak araçları, elemanları yoktur.İzmir Ankara Nakliyat

Yurttaşı çeşitli yollarla yanıltıp İzmir Ankara nakliyat işini aldıktan sonra genelde korsan firmalara iş yaptırmaktadırlar.

Bunların yaptığı da yasal değildir. Zira olası sorunda asla sorumlu muhatap bulamayacaksınız. Hem vergiden hem de yasal sorumluluklardan kaçarak İzmir Ankara nakliyat fiyatı vermektedirler.

İzmir Ankara nakliyat fiyatının farklı olmasının başka bir nedeni de firmaların ekip ve ekipman özellikleri artı hizmet kalitesidir.

Bu olağan yasal rekabet ve piyasa koşullarında olması gereken bir durumdur. İzmir Ankara nakliyat hizmetinin kalitesi elbette fiyata yansıyacaktır. 

Firma İzmir Ankara nakliyatta asansör kullanıyorsa fiyatı farklı olur. Paketlemede kaliteli ekipman kullanıyorsa fiyatı farklı olur. De-montaj ve montajda işin ehli eleman çalıştırıyorsa fiyatı farklı olur. Araçlarının tüm bakımlarını yaptırıyorsa fiyatı farklı olur.

İzmir Ankara nakliyat fiyatı verirken firmamız öncelikle ekspertiz yapar. Öncelikle eşyalarınızı tespit eder.  Eşyalarınızın asansörlü mü asansörsüz mü taşınacağına karar verir. Hangi yöntem ile nasıl taşınacağına kaç personel çalışacağına dair ekspertiz yapar. Sonra fiyat teklifini sunar.

İzmir Ankara Nakliyat Firmaları:

İzmir ve Ankara her ikisi de milyonluk nüfusları ile metropol sayılan iki şehrimizdir. Bu iki şehir arasında hali ile nakliyat yoğunluğu oluşmaktadır. Bu neden ile sayıca çok fazla İzmir Ankara nakliyat firması ile karşılaşmanız mümkündür.

İzmir Ankara nakliyat firmalarını araştırırken dikkat edeceğiniz en önemli husus korsan ve komisyoncu firmalara dikkat etmenizdir.

Korsan ve komisyoncu firmalar yasal boşlukları kullanarak, yasa dışı çalışan firmalardır. Yasal olarak olmadıkları için hiçbir yasal yükümlülüğü yerine getirmezler. Yani vergi kaçırırlar. Elamanların emeğini ve sigortasını çalarlar. Elemanlarına sigorta yapmazlar. Olası sorun, sıkıntı durumunda asla sorumlu olmazlar.

İzmir Ankara nakliyat firmalarında yurttaşın dikkat etmesi gereken birincil konu firma yasal mı bundan emin olmaktır. Firmanın vergi levhasını kontrol etmektir.

Elemanları sigortalı mı bunu öğrenmektir. Yetki belgelerine sahip mi emin olmaktır. Araçları kendilerine mi ait bundan emin olmaktır.
Biz İzmir Ankara nakliyat sektöründe tam teşekkül hizmet sunan profosyonel firmayız.

İzmir Ankara nakliyat Aşamaları:

İzmir Ankara nakliyat sektöründe firmamızın izlediği yöntemi aşama aşama sıralarsak;
Öncelikle ekspertiz yapıyoruz.

Biz ekspertizi ücretsiz yapıyoruz. Ekspertiz yapmaktaki amacımız hangi eşyaların, hangi yöntem ile nereye taşınacağını doğru işin uzmanı tarafından belirlenmesidir. Ekspertiz işlemi ücrete tabi değildir.

Ekspertizden sonra firmamız taşımayı nasıl yapacağını, kaç eleman ile gerçekleştireceğini, kullanacağı asansörün özelliklerini, yapacağı paketlemenin detaylarını, taşınma güzergahını detaylı sunum olarak yurttaşa yapar. Fiyat teklifiniz sunar.

İzmir Ankara nakliyat fiyatında anlaşılırsa; bu anlaşma yurttaşın hakkını yasal mevzuatla koruma altına almak için sözleşme yapar. Eşyalarını olası tüm hasarlara karşı korumak için de sigortalar.

İzmir Ankara nakliyat sözleşmede belirlenen peryot ve yöntemle zamanında yapılır. İzmir Ankara nakliyat araçlarımız teknik takip altındadır. Tüm yol güveliği ve araç güvenliği yasal mevzuata uygundur.

İzmir İstanbul nakliyat taşınma sonra tüm elektronik eşyalarınızı çalıştırır; test eder. Mobilyalarınızın montaj işlemini yapar. Olası atıkları toplar. Geri dönüşüme gönderir.

Siz taşınmanın bittiğini onaylayıp memnuniyetinizi bildirdiğiniz de İzmir Ankara nakliyat işlemi tamamlanır.

İzmir kent içinde evden eve İzmir nakliyat bilgilerimize de İzmir evden eve sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bizimle İzmir nakliyat telefon sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.


 

İzmir Ankara Nakliyat