Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Mersin Nakliyat

İzmir Mersin nakliyat hizmeti almak istiyorsak önce doğru bilgi edinme hakkımız var. Doğru bilgi edinme her şeyden önce yasal bir haktır.

Tüm mesleklerde olduğu gibi şehirlerarası nakliyat hizmetinde de yasal olmayan, korsan ve dolandırıcı firmalar, şirketler mevcuttur. Bu neden ile doğru bilgi hayatidir.

İzmir Mersin Nakliyat Bilgilendirme

İzmir Mersin nakliyat temel iki yöntem ile yapılır.

  • Birincisi, yasal yöntemler ile yapılır.
  • İkincisi, yasal olmayan korsan yöntemler ile yapılır.

Yasal yapılan İzmir Mersin nakliye önce sizin taşımacılık firmasını eşyanıza eski ve yeni evinizin konumuna dair detaylı bilgilendirmeniz ile başlar.

Firma detaylı bilgiyi aldıktan sonra size, mersin İzmir taşımacılık hizmetini nasıl vereceğine dair detaylı planını ve fiyat teklifini sunar.

Siz bu teklifi kabul ederseniz, İzmir mersin taşımacılık sözleşmesi yapar. Önemli eşyalarınızı, taşımacılık sigortası ile sigortalayarak nakliyat işlemlerini başlatır. Bu yasal ve resmi İzmir Mersin taşımacılık yöntemidir.İzmir Mersin Nakliyat

Yasa dışı İzmir Mersin nakliye ise, size, “İzmir Mersin Nakliye 7500 TL” gibi size cazip gelecek ucuz fiyat teklifi sunar.

Kabul ederseniz, sizden ön ödeme ister. Belirlediğiniz tarihte gelmeyecektir. Siz aradığınızda bugün yarın erteleyecektir. Onlar kendilerine ne zaman uygunsa o zaman geleceklerdir.

Eşyalarınızı paldır kültür çuvallayarak toplarlar. Ambalaj yapmazlar. Tam çuvallama işlemi bitince elemanları için bahşiş isterler.

İsterseniz vermeyin! Yüksek katta iseniz, sizden yük asansörü isterler. Bunu da vermemeyi deneyebilirsiniz! Ayrıca yol yakıt ücreti de isteyeceklerdir.

Verip vermemek size kalmıştır! Korsan İzmir Mersin Nakliye bir tür hırsızlama, paranızı çalma yöntemidir. Bu bilgilendirme ve uyarıdır. Lütfen dikkatinizde tutunuz.

Mersin İzmir Nakliyat Fiyatı

Mersin İzmir nakliyat fiyatı sizin taşınacak eşyanızın yoğunluğuna, eski ve yeni evinizde yük asansörü kullanılıp kullanılmamasına göre değişir. Aslında tamamen size verilecek hizmetin yoğunluğuna göre belirlenir.

Mersin İzmir taşımacılık parça eşya şeklinde taşınır ise daha ekonomik olur. Sizin eşyanıza özel araç ve personel ile taşınır ise daha pahalı olacaktır.

İzmir Mersin nakliye için daha detaylı bilgi edinmeye ihtiyacınız var ise lütfen İzmir nakliyat iletişim bilgilerimizden evden eve İzmir için bize ulaşın.


 

İzmir Mersin Nakliyat