Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Burdur Eşya Taşımacılık

İzmir Burdur eşya taşımacılıktan söz ediyorsak yaklaşık üç yüz atmış kilometrelik yol üzerinden nakliyat yapılacağını biliyor olmamız gerekir.

Bu yol nakliyat aracı ile takribi beş saatlik zamanda alınabilmektedir. Şehir içi gibi kısa mesafe değildir.

Gidilen yolun uzunluğu taşıma işinin daha ciddi ve kaliteli ve profesyonel yapılmasını gerektirir. Bu nasıl olabilir?

İzmir Burdur Eşya Sigortalı Taşımacılık

İzmir Burdur eşya taşımacılık için bizler eşyalarımızı riske etmek istemeyiz. Sonuçta, İzmir’den Burdur’a veya Burdur’dan İzmir’ getirilecek eşya yolda helak olup hurdaya döndükten sonra taşımanın bir manası yok. Üstelik eşyamızı hurda ettirmek için ekstra taşıma ücreti ödemiş olacağız.İzmir Burdur Eşya Taşımacılık

Ne yapmalıyız nasıl yapmalıyız? Uzun şehirler arası yolda alınabilecek birincil önlem taşıma sözleşmesi ve sigortası yapmamız olacaktır.

Hasar gören eşyamızı karşılamak için nakliyat sigortası sözleşmesi imzaladığımızda en azından önlem almış oluruz.

Bu bizim için abartılı bir maliyet değildir. Şehirler arasında taşımada bin bir türlü risk vardır. En bilinen risk kazadır.

Kimse kaza olmayacağının garantisini veremez. Fakat kaza olsa dahi eşya güvenliği ve karşılamasının hasarın güvencesini taşıma sigortası sağlar. Lütfen bu önemli bilgiyi unutmayalım.

Güvenlikli İzmir Burdur Nakliyat

İzmir Burdur nakliyat iki farklı yol ve yöntem ile olur.

Birincisi parça eşya taşımadır ki buna İzmir Burdur parsiyel nakliyatta denir.

Burdur İzmir arasında gidilecek yol güzergahına göre, Turgutlu, Salihli, Denizli var. Diğer yoldan Aydın, Kuşadası ve Denizli var.

Yol üzerinde olan ve bir birine yakın zamanda taşınacak olan vatandaşların eşyaları, özel bölümlenmiş nakliyat aracına yerleştirilir.

Birlikte taşınır. Parça eşya taşıma yöntemi bu şekilde yapılır. Araç özel bölümlendiğinden eşya karışması, kaybolması riski yok denebilecek kadar azdır. Üstelik bu yöntem ile taşınma yurttaş için daha ekonomik olmaktadır.

İzmir Burdur nakliyatın ikinci taşıma yöntemi, sadece sizin eşyanızı taşıyacak olan personel ve araç ile yapılacak taşımadır.

Bu tarz ile yapılan taşıma ekonomik olarak daha fiyatlıdır. Fakat sizin istediğiniz zamanda ve sizin istediğiniz şekilde taşıma yapılacağından her şey daha hızlı olacaktır.

İzmir Burdur Taşımacılık Fiyatı

İzmir Burdur eşya taşımacılık fiyatı sabit değildir. Özel ve parsiyel fiyatı farklıdır. Eşya yoğunluğunuz da fiyatı etkileyecektir. Yine eski ve yeni evinizin bulunduğu katın yüksekliği yani asansör ihtiyacı da fiyata etki edecektir.

İzmir Burdur taşımacılık fiyatı için lütfen firmamız ile irtibata geçerek eşyalarınız ve evinizin konumuna dair detaylı bilgi vererek fiyat isteyiniz.

Bu sayfamızda sizin İzmir evden eve bilgilerimizi dikkatinize sunduk.