Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Trabzon Nakliyat

İzmir Trabzon nakliyat 1332 (bin üç yüz otuz iki) kilometrelik yol yapılmasıdır. 15 (on beş) saatlik yol gidilmesidir.

İyi paketlenmeyen, araca iyi yerleştirilmeyen ev eşyası, İzmir Trabzon arasında ki yolda araçta ne hale gelir diye ev ve eşya sahibi endişelenmez mi? Elbette endişelenir.  Bunu dert etmeyen firma nakliyatçılık yapabilir mi? Yapan ve yapmayan firmalar vardır.

İnsanların eşyasını güvenli taşıyabilir mi? Şehirlerarası yol gidilecek, şehirlerarası eşya taşınacak ise, şehirlerarası nakliyat yetki belgesi var mı diye firmaya sorulmaz mı?

İzmir Trabzon Nakliyat Dikkat

Şehirlerarası yetki belgesi olmayan firmalar eşya yükü ile denetime yakalandıklarında araçları bağlanıyor. Bir metre daha yol gitmesine izin verilmiyor.

Araçtaki eşyalar mı ne oluyor? Ev sahibi nasıl ister ise öyle oluyor. Yani ister araç ile birlikte emniyet garajına çekiliyor ister başka bir araca yükleniyor.

Bunun maliyeti kime kalıyor? Onu da aracı bu halde yola çıkaran firmaya ve bu firmaya “hani kardeşim yetki belgen” diye sormayan yurttaşa sormalıyız.

İzmir Trabzon Nakliyat Fiyatı

İzmir Trabzon taşımacılık yolunda da işler korsana bindiğinden, 2000 TL, 3000 TL, 2500 TL, 4000 TL gibi devasa farklı rakamlar ortalıkta dolandığından, vatandaş ne yapacağını da bilemez durumda. İzmir Trabzon nakliye fiyatı nedir?

Haksız rekabet mi sorgulanmalıdır? Korsan firmaların yol açtığı sektörün kaybımı tartışılmalıdır? Vatandaşın sonuçta kandırılıp dolandırılması durumumu izah edilmelidir?

İşin içinden çıkmak da o kadar kolay değildir. İzmir Trabzon nakliyat sektöründe eşyanızı taşıtmak istediğinizde, vatandaş olarak iki, üç, beş kere düşünüp doğru firmayı bulup onunla çalışmadan eşyanızı da kendinizi de güvende hissedemezsiniz.İzmir Trabzon Nakliyat

İzmir Trabzon Nakliyat Firması

İzmir Trabzon nakliyat firması olan işletmemiz şehirlerarası yetki belgesine sahiptir. İzmir Trabzon evden eve nakliyat firmamızın tüm personeli, eğitimli, sigortalı, deneyimlidir.

Sadece bu işi yapan profesyonel ekiptir. Gündelikçi personel firmamızda yoktur. Bu bilgiler firmamızın mali kaydının olduğunu da gösterir.

Firmamız özellikle şehirlerarası nakliyatta, mutlaka nakliyat sözleşmesi yapar. Karşılıklı hukuksal güvence esas alınır.  Firmamız, nakliyat sigortasını sizin eşyanızın güvenliği ve işletme sorumluluğu gereği mutlaka yapar.

İzmir Trabzon nakliye fiyatı sorduğunuzda, ekspertiz eşyanızı, evinizin konumu görerek veya bu durumdan emin olduktan sonra ancak size İzmir Trabzon nakliyat fiyatı sunabilir. Evinizin konumundan, bulunduğu kattan, eşya yoğunluğunuzdan emin olmadan verilen fiyat yanıltıcı olabilir.

İzmir Trabzon nakliyat güvenli olacaksa, sözleşmeli, sigortalı ve sağlam yasal İzmir nakliyat firması ile güvenli olabilir. Biz doğru ilgiyi veririz. Siz tercih yapar kararı veririsiniz, İzmir evden eve taşımacılık hizmeti alacağınız şirketi seçebilirsiniz.


 

İzmir Trabzon Nakliyat