Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Erzurum Nakliyat

İzmir Erzurum arası D200/E88 kara yolu üzerinden 1467(bin dört yüz atmış yedi) kilometredir. Kara yolu ile yaklaşık on sekiz saatlik zaman diliminde alınabilen bir yol uzunluğundan söz ediyoruz.

Bu veriler şunun için önemlidir. İzmir Erzurum nakliyat çok uzun yolda uzun zaman diliminde yapılan taşıamcılıktır. Güvenlik ve profesyonellik hayatidir.

İzmir Erzurum Nakliyat Bilgilendirme

İzmir Erzurum nakliyat ya parça eşya şeklinde ya da sizin eşyanızın taşınmasına tahsis edilmiş özel eleman ve araç ile yapılır.

Parça eşyadan kasıt şudur. Aynı yol güzergahında bulunan farklı yurttaşların eşyaları, bölümlendirilmiş şehirlerarası nakliyat aracının bölümlerine yerleştirilerek taşınır.

Bu yöntem daha ekonomiktir. Bir nakliyat aracında birkaç farklı insanın eşyası rahatlıkla taşındığından her hangi bir sıkıntı oluşmamaktadır.

Profesyonel firmalar ile çalışmadığınızda eşyaların bir birine karışma ihtimali vardır. Söz verdikleri zamanda gelmeyebilirler. Bu tür riskleri de var.

Erzurum İzmir Taşımacılık Fiyatı Nedir?

Erzurum İzmir taşımacılık fiyatı, sadece size özel personel ve araç ile yapılı ise farklıdır. Parsiyel yani parça eşya şeklinde yapılırsa farklıdır. İzmir Erzurum Nakliyat

Erzurum İzmir taşımacılık 7000 TL, 8000 TL şeklinde verilemez. Eviniz de ki eşya yoğunluğunuz, asansör gerekip gerekmediği, bulunduğunuz kat yüksekliği gibi detaylı bilgiler alındıktan sonra Erzurum İzmir taşımacılık net rakam olarak belirlenir. Bunun için firmamız ile irtibata geçmenizi öneririz.

Erzurum İzmir Taşımacılık Güvenliği

Erzurum İzmir taşımacılık güvenliği için firmamız ne yapıyor? Bu güvenliği nasıl sağlıyor?

  • Tüm personelimiz sürekli eğitiliyor.
  • Araçlarımızın bakımı asla ihmal edilmiyor. Araç bakımları zamanında yapılıyor.
  • İzmir Erzurum nakliyat sözleşmesi yapılıyor.
  • Taşımacılık sigortası ile eşyalar sigortalanıyor.
  • Araçlarımız daima merkezden takip ediliyor.
İzmir Erzurum Nakliyat Uyarı

Kendine nakliyatçı diyen, nakliyatçı ismi ile yurttaşları dolandıran kimi korsanların olduğunu bilginize sunmak isteriz.

Özellikle uzun yol taşımacılığında yurttaşları dolandıran, mağdur eden bu korsanlara karşı bilinçli ve duyarlı olmanız sizi ve eşyanızı kurtaracaktır.

Resmi kaydı olmayan, şehirlerarası taşımacılık yetki belgesi olmayan, sözleşme yapmayan, fatura kesmeyen hiçbir kişi ya da firmaya taşımacı diye eşya teslim etmemeniz konusunda sizi bilgilendirmeyi mesleki görev görüyoruz.

Farklı olarak İzmir evden eve hizmetlerimize dair daha detaylı bilgi için İzmir nakliyat telefon, mail veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsizniz.


 

İzmir Erzurum Nakliyat