Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Tekirdağ Nakliyat

İzmir Tekirdağ nakliyat hizmeti veren firmamız eşyalarınızı istediğiniz adresten alır ve istediğiniz noktaya taşır. Bu taşıma işlemini hasarsız bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ev, ofis, dükkan, fuar, işyeri gibi birçok yer firmamız tarafından güvenli olarak taşınmaktadır. İzmir ve Tekirdağ arası 368,2 kilometre 5 saat 46 dakikadır.

Bu zaman zarfında eşyalarınızın hiçbir sorunla karşılaşmadan tehlikesiz bir şekilde taşınması sağlanır. İzmir Tekirdağ nakliyat firmamız sorunsuz bir taşıma için yasal olarak hizmet vermektedir.

Firmamızın yasal hizmet vermek için ihtiyaç duyduğu bütün belge ve evraklar ilgili yerlerden sağlanmıştır. Firmamız vergilerini zamanında ödemekte ve yasal olarak hizmetini sizlere sunmaktadır. İzmir Tekirdağ nakliyat hizmetini güvenilir firmalardan almalısınız.

Sigortalı İzmir Tekirdağ Nakliyat

Piyasada bulunan nakliyat firmalarının çoğu yasal olarak çalışmamaktadır. Yasal çalışmadıkları gibi hiçbir sorumluluğu da üstlenmemektedir.

Hal böyle olunca hizmeti alanlar aldıkları bin pişman olmaktadır. Firmamız sigortalı İzmir Tekirdağ nakliyat hizmeti sunmaktadır.

İzmir Tekirdağ Nakliyat

Ekibimiz nakliyat hizmetini profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın montaj ve de-montaj işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Dikkat isteyen eşyalarınızı özel etiketler ile belirtmekteyiz. Sağlam bir yerleştirme ile yapılan taşımada olası tehlikelere karşı firmamız sigortalı İzmir Tekirdağ nakliyat hizmeti verir.

Eşyalarınız nakliye sigortası le sigortalanır ve taşıma sırasında oluşacak kazalar ve hasarlar firmamız tarafından giderilir.

Böylece yapılan sigortalama ile mağduriyet yaşamadan nitelikli bir hizmet alırsınız. Eşyalarınız aynı zamanda nakliye sözleşmesi yapılarak taşınmaktadır.

Tarafların anlaşmalı olarak yaptığı sözleşme ile taşıma gerçekleşir. Olası bir problem karşısında tarafların her ikisi de hukuksal olarak hak arayışında bulunabilmektedir.

İzmir Tekirdağ Nakliyat Fiyatı

İzmir Tekirdağ nakliyat fiyatı belirlenmesinde dikkat edilecek unsurlar vardır. Bu unsurlar doğrultusunda eşyaların taşıma fiyatı belirlenir.

Uzman ekspertizler eşliğinde taşıma yapılacak olan adres incelenir ve bir taşıma planı oluşturulur. Taşıma planı ve rapora göre bir fiyat belirlenir.

İzmir Tekirdağ Nakliyat

Ekspertiz İzmir Tekirdağ nakliyat fiyatı için raporunu hazırlarken eşyaların yoğunluğu, oda sayısı, adresin konumu, kullanılacak olan malzemeler ve nakliye araçlarını, hizmet verecek personel sayısını, kat edilecek mesafeyi ve daha birçok unsuru göz önünde bulundurur.

İzmir Tekirdağ nakliyat fiyatı hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için firmamız ile irtibata geçmelisiniz.

Firmamızdan öğrenmek istediğiniz her sorunun cevabını alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için de İzmir evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.