Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Muğla Taşımacılık

İzmir Muğla arası yaklaşık iki yüz on kilometredir. Tabi bu normal araçlar için geçerli bir yol süresidir. Nakliyat araçları için bu süre değişebilir. İzmir Muğla taşıamcılık yol güzergahı genel de Aydın üzerinden Çine ve Muğla olarak takip edilir.

İzmir Muğla taşımacılık nasıl yapılır?

İzmir Muğla arası taşımacılığı biz iki ayrı yöntem ile yapıyoruz. Birincisi size özel tahsis edilen nakliyat aracı ile gerçekleştiriyoruz nakliyatı.

İkincisi ise, parça eşya taşıma aracımız ile yapıyoruz nakliyatı. Bu ikisi arasında ki temel fark aslında sadece sizin eşyanız taşınması ile aynı araçta başka insanların da eşyasının taşınmasıdır.

Bunun sizin açınızdan bir sakıncası olabilir mi? Biz yaptığımız parsiyel taşıma da veya özel nakil taşıma da sizin tüm eşyalarınıza aynı özeni gösteriyor, aynı güvenlik yöntemini uyguluyoruz.

İzmir Muğla Parsiyel Nakliyat

İzmir Muğla parsiyel nakliyattan anlaşılması gereken aynı yöne giden araca, farklı insanların eşyalarının taşınmasıdır. Yani parça eşya nakliyatçılık olarak da tanımlanabilir.

İzmir Muğla parsiyel nakliyat da aslında İzmir’den Muğla’ya veya Muğla’dan İzmir’e eşya taşıtmak isteyen yurttaşların eşyalarının tek bir araçta ama farklı bölmelerde toplanarak taşınması ve teslim edilmesidir. İzmir Muğla Taşımacılık

Parsiyel nakliyatta da eşyanız adresinize teslim edilmektedir. Burada zaman kaybı dışında hiçbir sıkıntı olmamaktadır. Zaman kaybının nedeni taşınacak diğer insanların eşyaların yükler iken veya indirir iken yaşanan zaman kaybıdır.

İzmir Muğla parsiyel nakliyat özü itibari ile birkaç kişinin tek bir nakliyat aracını ortak kullanmaları ve ücretini ortak ödemeleridir.

İzmir Muğla Özel Nakliyat

Muğla İzmir nakliyat veya İzmir Muğla özel nakliyat için bize ulaştığınızda, biz sizden eşyalarınız konusunda ve kat yüksekliğinize dair kesin, net bilgi aldıktan sonra fiyat teklifi veriyoruz.

Anlaştığımızda sözleşmemizi yapıyoruz. Sadece sizin eşyalarınız için bir araç ve personel görevlendiriyoruz. Sözleşilen zamanda Muğla İzmir nakliyatı yapıyoruz.

İzmir Muğla Nakliyat Fiyatı

İzmir Muğla nakliyat fiyatını peşinen belirleyemiyoruz. Biz, eşya incelemesinden, kat yüksekliği bilgisinden sonra İzmir Muğla nakliyat fiyatı teklifi sunuyoruz.

Kimi firmalar İzmir Muğla nakliyat fiyatı 2000 TL gibi reklam yapmaktadırlar. Fakat taşımaya başladıklarında sizden ayrıca nakliyat asansörü ücreti, yol yakıt ücreti, personele bahşiş ücreti gibi fazladan ücret talep etmektedirler. Bizde en başta anlaştığımız fiyat ne ise taşıma sonrası ödenen fiyatta odur. Bunu için zaten yazılı, imzalı sözleşme yapıyoruz.

İzmir Muğla Taşımacılık Sözleşmesi Sigortası

İzmir Muğla taşımacılığı garantili yapmak istiyorsanız, gereksiz fiyat, gereksiz asansör, gereksiz başka tartışmalar yaşamak istemiyorsanız hangi firma ile taşıtacaksanız mutlaka yazılı sözleşme yapmalısınız. Biz zaten sözleşme yapmadan Muğla İzmir taşımacılığı yapmıyoruz.

Eşyalarınızı güvenceye almak, uzun yol beklenmeyen istenmeyen görünmez kaza ve hasara karşı güvence sağlamak istiyorsanız da İzmir Muğla taşımacılık sigortası yaptırmanızı bilginize sunuyoruz. Biz taşımacılık sigortası yapmadan kesinlikle eşyalarınıza dokunmuyoruz.

Biz sözleşmeli ve sigortalı garantili, güvenli İzmir Muğla taşımacılık yapıyoruz. Bilgi amaçlı şu evden eve nakliyat İzmir sayfamıza ya da İzmir nakliyat firması bakabilirsiniz.


 

İzmir Muğla Taşımacılık