Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Konya Taşımacılık

İzmir Konya taşımacılık, nüfusu bakımından ülkemizin en yoğun üçüncü şehri olan İzmir ile coğrafik olarak Türkiye’nin en büyük ili olan Konya arasında nakliye hizmeti sunmaktadır.

Konya İzmir arası 557 (beş yüz elli yedi) kilometredir. Yaklaşık yedi saatlik bir sürede bu yol alınır. Nakliyat araçları ile bu zaman bir daha uzayabilir.

İzmir Konya Taşımacılık Firması

İzmir Konya taşımacılık firması olarak bizim bilgilerimiz aşağıda listelenmektedir.

  • İzmir Konya taşımacılık yapabilecek yetki belgesine sahibiz.
  • Kullandığımız tüm taşıma araçlarımız firmamıza ittir.
  • Nakliyatı yapan personel işletmemizin sigortalı, eğitimli personelidir.
  • Şirketimiz tüm resmi sorumluluğa ve gerekli izin yine evraklara sahiptir.
  • İzmir Konya taşımacılık için firmamız resmi sözleşme ile çalışmaktadır.
  • Değerli tüm eşyalarınız taşınma öncesinde nakliye sigortası ile sigortalanmaktadır.

Firmamıza ait ayrıca soracağınız tüm sorulara detaylı bilgi verilecektir.

Konya İzmir Nakliyat Fiyatı

Konya İzmir nakliyat fiyatı için tüm her kese verilebilecek tek bir ücret yoktur. Bize hangi eşyaların nereden ve nereye taşınacağı detaylıca iletildiğinde Konya İzmir nakliyat fiyatı ücretlendirmesi yapılmaktadır.İzmir Konya Taşımacılık

Konya İzmir nakliyat 6500 TL” gibi reklam duyduğunuzda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü korsanlar ve hırsızlar genelde bu tür yöntemler kullanarak eşyanızı veya paranızı çalmaktadırlar. Hangi eşyaların nasıl taşınacağını bilmeden fiyat veren firma iyi niyetli firma olamaz. Lütfen bu bilgiyi fiyat alır iken de aklınızda ve dikkatinizde bulundurunuz.

İzmir Konya Nakliye Nasıl Yapılır?

İzmir Konya nakliye için firmamız ile iletişime geçtiğinizde sizden detaylı bilgi ister. Müsait iseniz olanaklar dahilinde eşyanız için ücretsiz ekspertiz gönderir.

Eşyalarınıza dair bilgi edindikten sonra size nasıl taşınacağınıza dair teklif sunar. Bu yönteme göre de fiyat teklifi sunar.

İzmir Konya nakliye, iki yöntem ile yapılır. Nedir iki yöntem? Bir,

sizin eşyanıza özel araç ve personel ile yapılan taşıma yöntemidir.

İki, bölümlendirilen nakliyat aracının bölümü veya bölümleri kullanılarak yapılan İzmir Konya taşımacılık yöntemidir. Bu yönteme İzmir Konya parsiyel (parça eşya) taşımacılık da denir. Bu yöntem daha ekonomiktir.

Firmanız ile iletişime geçtiğinizde İzmir Konya taşımacılık için ya da İzmir evden eve nakliyat istediğiniz detay bilgiyi İzmir nakliyat telefon numaralarımızdan sorabilirsiniz.


 

İzmir Konya Taşımacılık