Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Manisa Nakliyat

İzmir ile Manisa arası yaklaşık 45 kilometredir. Mesafe oldukça kısadır. Sabuncu beli tünelinin bitmesi ile bu kilometre daha kısalacaktır. Üstelik Sabuncu beli tünel il geçildiğinden ulaşın 15-20 dakikalık zamana inecektir. Manisa’ya gidiş İzmir’in merkez ilçelerinden herhangi birine gitmek kadar kolay olacaktır.

Bu Manisa İzmir nakliyat için de önemlidir. Aradaki ulaşımın kısa ve kolay olması öncelik ile yakıtı azaltacak, nakliyat işi için gerekli personel sayısını azaltacak doğal olarak da ücreti yani İzmir Manisa nakliyat fiyatını daha ekonomik, daha ucuz yapacaktır.

İzmir Manisa Nakliyat Fiyatı

İzmir Manisa nakliyat fiyatı taşınacak evinizin konumu, bulunduğu kat sayısı, eşya yoğunluğunuz ve taşınılacak yeni evin konumu, taşınacağı kat sayısı gibi net bilgilerden sonra kesinleşir. Bu neden ile telefonda fiyat vermiyoruz.

Bu neden ile ekspertiz raporu için ücret almıyoruz. Biz, siz bize ulaştığınız andan itibaren, isterseniz, eşya, ev, taşınılacak yeni ev konumu ve benzeri hepsini etüt ediyor İzmir Manisa nakliyat veya Manisa İzmir nakliyat fiyatımızı sunuyoruz.İzmir Manisa Nakliyat
İzmir Manisa nakliyat fiyatı 3000 TL, 3500 TL veya 3600 TL gibi misal her hangi bir rakamda netleştikten sonra ve rakamda anlaştıktan sonra ilk yapmamız gereken husus sözleşme yapmaktır.

Sözleşmeden kasıt taşınma esnasında doğabilecek, olası olumsuzluklarda, haklarınızın ve eşyalarınızın nasıl korunacağını şart ve imza altına almaktır.

İzmir Manisa Sigortalı Nakliyat

Manisa İzmir sigortalı nakliyat sözleşmeye dahildir. Sigortalı nakliyat sizin ve firmamızın esenliği yine geleceği için güvenceli nakliyat için olmaz ise olmazımızdır.

Olmadık olmaz ihtiyatı ile değerli tüm eşyalarınız sigortalanacaktır. Olası kaza ya da hasar durumunda ise bu sigorta tarafından karşılanacaktır.

İzmir Manisa Nakliyat Firması

İzmir Manisa nakliyat firmamız işe başladığında mobilyalarınızın de-montajını, mobilya ustalarımız yapıyor.

Elektronik eşyalarının de-monta ve montajını elektronik ustalarımız yapıyor. Tekstil askılı gardıropta taşınıyor. Gıdanız bozulmamasına özen gösteriliyor. Yeni evinizde mobilya kurulumu yapılıyor. Elektronik eşyalar çalışır halde teslim ediliyor.

Siz Manisa İzmir evden eve taşımacılık başarı ile sona erdi dedikten sonra helalleşerek yeni evinizde daha güçlü mutluluklar dileyerek yeni işimize koyuluryoz.

Şirketimizin telefon ve iletişim bilgileri için sayfamıza, İzmir nakliyat telefon göz gezdirebilirsiniz.


 

İzmir Manisa Nakliyat