Telefon: 0533 205 81 47

İzmir Van Nakliyat

İzmir Van nakliyat ile eşyalarınızı taşımayı düşünüyorsanız, nakliyat aracı ile yirmi saatlik yolculuğa hazırlanıyorsunuz demektir.

Yaklaşık bin sekiz yüz kilometrelik yol alacaksınız. Bu işi yapabilecek firma işini iyi yapmadığı zaman eşyalarınız varacağı yere hurda halinde varabilir.

On altı saatlik yolculuk sonrası televizyonunuz hurda olmuş olarak gidebilir. Buzdolabınız, buzdolabı olmaktan çoktan çıkmış hale dönüşebilir. “Lanet olsun keşke getirmeseydim” diye feryat edebilirsiniz. Bunlar çok sıkça yaşanmış şeylerdir.

İzmir Van Nakliyat Fiyatı

İzmir Van nakliyat fiyatı için size teklif verecek firmadan, fiyattan önce bu işi nasıl yapacağını sormalısınız. Neden? Doğru düzgün nakliyat yapmadığında, hem eşyalarınızdan olacaksınız hem de üstüne üstlük firmaya nakliyat fiyatı ödeyeceksiniz.

Taşınma sırasında parçalara ayrılan televizyonunuz veya mobilyanızın kırılarak taşınmasından sonra, hem nakliyat ücreti ödemek hem de sonrasında yeni mobilya ya da televizyon ücreti ödemek insanı çileden çıkarabilir.İzmir Van Nakliyat

İzmir’den Van’a ya da tersi Van’dan İzmir’e taşınan birçok memur, işçi, asker yurttaş, taşınma sonrası çamaşır makinasını atarak yenisini almak durumunda kalmıştır.

Bilgisayarının bu taşınma sonrasında aldığı hasardan dolayı değiştirilmesi gerekmiştir. Bunu ön görmek zor değildir.

Bin beş yüz kilometrelik yolda eşyaya özel malzeme ile çok iyi ve sağlam paketlenmeyen, buzdolabı, kesin bozulur. Mobilya dağılır.

Bilgisayar zarar görür. Paketlemekte yetmez, araca yerleştirilir iken özenilmesi gerekir. Sarsıntıya, olası kaymaya, olası çarpmaya karşı eşya yerleşimi özenle düzenlenmelidir. Çarpma önleyici tedbirler alınmalıdır. Olası kaymalara olanak vermeyecek teknik tedbirler elden asla bırakılmamalıdır.

İzmir Van Nakliyat Sigortalıdır

İzmir Van nakliyat genel de pek umursamazlar sözleşmeyi, sigortayı. “Ver parayı taşıyalım” havasındadırlar. “Bir şey olmaz, bize güven” demeyi de ihmal etmezler. Hiçbir profesyonel firma “bize güven” demez.

Önlemine, tedbirine, çalışma yöntemine, tekniğine güvenir. Örneğin sigorta yapmayan firma, yolda olası kazanın yaratacağı zarara karşı size nasıl güven verecek?

Bunun bilinen başka bir güvencesi yoktur. Var diyenler de sizi yanıltıyordur. Önlem almıyor, tedbir oluşturmuyor, güvenlik sağlamıyor demektir.

İzmir Van Nakliyat Firması

İzmir Van nakliyat firması için yasal olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz. Yasal ve sözleşmeli yine sigortalı çalışan firmaları tercih ederseniz, olası zarar da, zarar telafinizde hukuk güvenceniz olur.

Hakkınızı arayabileceğiniz belgeleriniz eliniz de olur. Aslında yol, nakliyat sigortası yapmış ise şirket, telafinizi o sigorta firması zaten karşılar. Sizin hiç kimse ile muhatap olmanıza dahi gerek kalmaz.

Taşınma sonrası bilgisayarınız kayıp, televizyonunuzun ekranı çatlamış, buzdolabınız yamulmuş, mobilyalar çizik. Bir de sizden, İzmir Van nakliyat ücreti isteniyor. Firmanın da yasal olmadığını, korsan olduğunu öğreniyorsunuz. Ne yapardınız? Ne yapabilirsiniz?

Detaylı bilgilendirme evden eve nakliyat İzmir ve İzmir evden eve sayfamızdadır.


 

İzmir Van Nakliyat